Ćwierć setki nowych cewek

06 lis 2018

DENSO rozszerzyło ofertę cewek zapłonowych o 25 nowych numerów katalogowych, które mają 821 zastosowań i zastępują 27 numerów OE.

 

Cewki zapłonowe, które ostatnio weszły do oferty DENSO mogą zostać użyte w parku pojazdów liczącym 10,9 miliona aut, głównie w samochodach marek grupy VW, Toyota, Lexus, Hyundai i Kia. Przykładowe zastosowania można znaleźć w poniższej tabeli.

Zaawansowana konstrukcja cewek zapłonowych DENSO gwarantuje brak przerw w zapłonie i silną iskrę zapewniającą właściwy przebieg procesu spalania. Ich zwiększona wydajność wpływa bowiem na generowanie wyższego napięcia.

DENSO należy do czołowych firm zajmujących się technologią zapłonu iskrowego i ściśle współpracuje z producentami pojazdów na całym świecie. Japońska firma jako pierwsza opracowała niewielką, cylindryczną cewkę zapłonową przeznaczoną do aut. Jest również pionierem w dziedzinie mikroobwodów sterujących oraz diagonalnych uzwojeń indukcyjnych. Rozwiązania te stosowane są również w cewkach zapłonowych DENSO przeznaczonych na rynek części zamiennych.

 

Zostaw Komentarz