Cyfrowy program lojalnościowy Valeo

05 paź 2019

Specialist Club to nowy, dostępny na polskim rynku program lojalnościowy Valeo. Aby zbierać punkty i zdobywać nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty skanując je za pomocą smartfona.

Mechanicy, którzy kupują i montują części Valeo mogą od niedawna zyskać dwukrotnie: oprócz zadowolenia swoich klientów, czekają na nich nagrody w nowym programie lojalnościowym Valeo Specialist Club.

Valeo Specialist Club to w pełni cyfrowy program, który nie wymaga czasochłonnych i kłopotliwych czynności takich jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań.

Aby zdobywać nagrody wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  1. Zeskanować kod produktu smartfonem lub wprowadzić online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta;
  2. Na bieżąco sprawdzać liczbę punktów;
  3. Wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie. Zostaną one wysłane bezpośrednio do warsztatu.

Nagradzane są zarówno zakupy części przeznaczonych do pojazdów osobowych jak i ciężarowych.

Dodatkowo dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są specjalne promocje, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród.

Aplikacja Specialist Club jest dostępna w sklepach App Store® i Google Play™. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło „Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej valeoservice.pl/specialistclub – jej pobranie jest bezpłatne. Można ją wreszcie pobrać skanując jeden z poniższych kodów:

Więcej informacji na temat programu Valeo Specialist Club można znaleźć na stronie www.valeoservice.pl/pl/specialistclub.  Tamże można sprawdzić,  jakie nagrody czekają na uczestników programu.

 

 

Zostaw Komentarz