Części, narzędzia i bolid F1

23 sie 2016

SKF-AutomechanikaSKF to kolejny z motoryzacyjnych potentatów, który zapowiada prezentację swoich najnowszych produktów na targach Automechanika.

Specjaliści z SKF pokażą we Frankfurcie m.in. jakie praktyczne korzyści dla klientów niosą nowe opakowania z logo SKF, które teraz mają zestandaryzowane rozmiary. Dzięki temu, że jest w nich mniej „powietrza”, zabierają mniej miejsca na półkach i upraszczają procesy logistyczne.

SKF pokaże we Frankfurcie również swoje innowacyjne rozwiązania: zestawy naprawcze łańcuchowych układów rozrządu oraz nowe narzędzia specjalistyczne, które umożliwiają łatwy i bezpieczny montaż i demontaż kompaktowych piast HBU 2.1. Dzięki wykorzystaniu tych narzędzi nie tylko skraca się czas naprawy, ale również wyklucza ryzyko uszkodzenia piasty. Linia narzędzi SKF obejmuje teraz przyrządy wykorzystywane przy naprawach osprzętu silnika, układu przeniesienia napędu oraz łożysk i piast kół.

Atrakcją dla zwiedzających na stoisku SKF będzie z pewnością zaparkowany tam bolid Formuły 1 zespołu Ferrari. Goście będą mogli wziąć udział w konkursach o tematyce sportowej, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Zostaw Komentarz