Czujniki Valeo na wolnym rynku

27 wrz 2016

valeo-czujnik-1Grupa Valeo wprowadziła na niezależny rynek części zamiennych gamę ultradźwiękowych czujników parkowania.

Oferta  czujników ma bardzo szerokie zastosowanie: 15 produktów pokrywa aż 165 numerów OE montowanych w 180 modelach aut. Większość, bo aż 14 referencji jest przystosowanych do malowania, a do każdego czujnika dodawane są 3 uszczelki: czarna, szara oraz przezroczysta. W ofercie dostępny jest również jeden czujnik chromowany. Sprawia to, że gama jest jeszcze bardziej uniwersalna, a czujniki mogą być  dopasowane do każdego zderzaka.

Czujniki Valeo charakteryzują się zarówno pionową, jak i poziomą detekcją, zapewniając bezpieczeństwo oraz precyzję w wykrywaniu napotkanych przeszkód. Dodatkowo, są one odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne i działają bez zarzutu w temperaturach od -40 do +90 oC.

Jak wiadomo, czujniki często ulegają awarii z powodu stłuczek lub szkód parkingowych. Awaria nawet jednego sprawia, że kierowca nie może polegać na systemie detekcji. Dla warsztatu możliwość bezproblemowej wymiany czujnika, dzięki nowej ofercie Valeo, jest doskonałą szansą na wykonanie usługi zapewniającej dodatkowy dochód – uważają przedstawiciele firmy. Wystarczy 15 referencji, żeby móc obsługiwać szeroką gamę aut.

 

 

 

Zostaw Komentarz