Delphi – rok nowości

14 gru 2016

Delphi Product & Service Solutions poszerzyło ofertę części zamiennych kolejne o 319 numerów referencyjnych. W sumie w tym roku firma wprowadziła 1220 nowych referencji.

Wśród ostatnich tegorocznych nowości Delphi znalazło się: 76 pozycji w gamie zawieszenia i układów kierowniczych, 196 w segmencie elementów układu hamulcowego, 18 w grupie części układu klimatyzacji i chłodzenia silnika, 29 elementów układu zarządzania silnikiem.

Asortyment nowych części do układów kierowniczych i zawieszenia pokrywa ponad 65 zastosowań, w tym do pojazdów takich popularnych marek jak: Audi, BMW, Skoda, VW, Peugeot, Toyota czy Mazda. Produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakościową obejmującą badania wytrzymałości na trudne warunki eksploatacji.

Również oferowane przez firmę części układu hamulcowego wytwarzane są tak, by spełniały te same standardy pracy, trwałości i niezawodności, co części montowane fabrycznie. I tak np. w produkcji klocków stosowanych jest ponad 130 różnych komponentów materiałów ciernych, wykorzystywanych do stworzenia ponad 20 różnych formuł, dzięki czemu można dopasować charakterystykę klocka hamulcowego do konkretnego modelu samochodu.

Firma Delphi doskonale znana jest na rynku także z bogatej oferty elementów układów termicznych, dysponując doświadczeniem wieloletniego dostawcy wyposażenia fabrycznego na całym świecie. W produkcji stosowane są najnowsze technologie, takie jak wieloportowe rurki zwijane wykorzystywane w produkcji nowoczesnych, wydajnych skraplaczy klimatyzacji. Blisko 20  nowych numerów referencyjnych w segmencie termiki znajduje zastosowanie w pojazdach takich marek jak Toyota, Hyundai, Fiat, BMW, Mazda, Subaru, Audi.

Pełna oferta Delphi dostępna jest w TecDoc, dla którego Delphi jest dostawcą danych klasy „A”  oraz w katalogu online Delphi – delphicat.com.

 

Zostaw Komentarz