DENSO z tytułem „Dostawcy roku”

18 lis 2018

DENSO zostało uhonorowane tytułem „Dostawcy roku” w kategorii marketing podczas kongresu Group Auto International w Monako.

Zwycięska firma została wyłoniona na podstawie głosów i opinii członków GAI z całego świata. Docenili oni oddanie i zaangażowanie DENSO we wspieranie GAI oraz należących do tej organizacji sieci warsztatowych na wszystkich poziomach. Zauważyli jednocześnie rosnące zaangażowanie DENSO, nie tylko w postaci bezpośredniego wsparcia marketingowego, ale także w formie szkoleń dla członków GAI, klientów i techników warsztatowych. Uznanie zyskały również dalekowzroczne działania DENSO w sieciach warsztatowych oraz wsparcie okazane przez kadrę zarządzającą z centrali DENSO w Japonii i przez regionalnych kierowników wyższego szczebla.

Jest to pierwsza globalna „marketingowa” nagroda, jaką przyznano DENSO. – Jesteśmy zaszczyceni tytułem „Dostawcy Roku”, który otrzymujemy od GAI. Wiemy, jak ważne jest wspieranie sieci warsztatowych i liczymy na to, że nasza współpraca z nimi będzie się pogłębiać w przyszłości – powiedział, odbierając wyróżnienie, Nigel Cole z DENSO .

Zdjęcie: Udo Geisler

Zostaw Komentarz