Dni otwarte, czyli biznes z biznesem

18 paź 2017

Producenci i dostawcy części motoryzacyjnych, którzy chcieliby nawiązać kontakt z nowymi dystrybutorami będą mieli niepowtarzalną szansę spotkać w jednym miejscu przedstawicieli największych działających w Polsce firm dystrybucyjnych. Zainteresowani zacierają ręce przygotowując oferty swoich firm, a liczba dostępnych miejsc topnieje.

Na początku listopada osoby związane z motoryzacją będą miały możliwość przeprowadzenia rozmów z przedstawicielami takich firm jak m.in. Inter Cars, Autos, Inter Land, GroupAuto Polska, Martex i wiele innych. Mowa tu o sesjach B2B, które odbędą się podczas XII Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, w tym roku po raz pierwszy wespół z innymi organizacjami. Kongres odbędzie się w dniach 8-9 listopada, w Hotelu Sound Garden w Warszawie. Organizatorzy przewidują udział ponad 800 osób.

Okazja dla producentów

SDCM już od 12 lat organizuje wydarzenia, na które tłumnie przybywają przedstawiciele przemysłu i branży motoryzacyjnej, zainteresowani świeżymi danymi, prognozami czy aktualnymi zmianami prawnymi wpływającymi na otoczenie, w którym przychodzi im prowadzić działalność gospodarczą. Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego stale  przy tym ewoluuje. Podczas tegorocznego  zaplanowane zostały sesje B2B, które zapewnią kongresowi praktyczny charakter. Spotkania przeznaczone są dla firm z branży motoryzacyjnej, poszukujących nowych partnerów handlowych, chcących wejść na rynek lub umacniać już istniejące relacje biznesowe.

Poznaj nowego partnera

– SDCM jest jedyną organizacją, która potrafiła połączyć interesy zarówno producentów jak i dystrybutorów części motoryzacyjnych. Tworzymy uniwersalną, a zarazem unikatową platformę porozumienia pomiędzy producentami i dystrybutorami. To właśnie ta idea przyświecała nam przy organizacji tegorocznego Kongresu, w tym sesji B2B – wskazuje Alfred Franke,  prezes SDCM.

Oprócz największych dystrybutorów części motoryzacyjnych w spotkaniach B2B wezmą udział także m.in. przedstawiciele instytucji: PAIH (dawniej: PAIiZ), Instytutu Transportu Samochodowego, BZ WBK, CWS – BOCO, Edison czy Goodman, dlatego w trakcie Kongresu nawiązanych zostanie z pewnością wiele kontaktów biznesowych.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w XII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, w tym sesjach B2B należy wypełnić formularz, dostępny na stronie: http://moto-konferencja.pl/. Na tej stronie znajduje się lista wszystkich sesji tematycznych, które odbędą się podczas dwudniowego Kongresu SDCM, a także spis firm biorących udział w spotkaniach B2B.

 

Zostaw Komentarz