Dodawaj promocje, zdobywaj klientów

18 paź 2017

Motointegrator wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu warsztaty zachęcą klientów do sięgnięcia po ofertę specjalną usług w serwisach. Każdy warsztat zarejestrowany na stronie www.mi.eu, może teraz w kilka minut stworzyć promocję i jednym kliknięciem udostępnić ją użytkownikom Motointegratora.

Warsztat sam decyduje, jaką usługę chce promować i dowolnie ustawia szczegóły akcji – jej czas trwania, cenę i warunki, a następnie publikuje gotową informację na swojej stronie w Motointegratorze. Promocją może zostać objęta każda usługa z oferty warsztatu, od wymiany opon, przez diagnostykę komputerową, po montaż instalacji LPG. Wybór należy do serwisu.

Jeżeli warsztat nie ma pomysłu na promowaną usługę, może skorzystać z gotowych propozycji Motointegratora i wybrać promocję z listy popularnych usług wykonywanych u mechanika.

Promocje warsztatu zostały stworzone, aby dać serwisom możliwość pozyskania nowych klientów, np. w okresach, w których spada zapotrzebowanie na usługi sezonowe. Mądrze dobrane i regularnie odświeżane promocje warsztatu to sposób na zapełnienie kalendarza zleceń przez cały rok.

Jak to działa? Po zalogowaniu się do profilu warsztatu na stronie my.mi.eu, przejść trzeba do zakładki „Promocje”. Aby dodać promocję, należy wypełnia krótki formularz, na którym podaje się szczegóły – nazwę usługi, przedział czasowy, cenę i ewentualne warunki oferty. W ten sam sposób każdy może dodać promocję wybraną z listy podpowiedzi Motointegratora. Po chwili od zapisania formularza, promocja jest widoczna dla klientów na stronie warsztatu.

Wkrótce użytkownicy strony, na życzenie, będą mogli w pierwszej kolejności zobaczyć w wynikach wyszukiwania na www.mi.eu, serwisy z aktywnymi promocjami. Motointegrator planuje także stworzyć ofertę autorskich promocji, do których będą mogły dołączyć wszystkie warsztaty.

Przypominamy, że Motointegrator jest otwarty bez opłat dla każdego warsztatu w Polsce. Aby dołączyć do wyszukiwarki, wystarczy zalogować się na stronie My.mi.eu (używając loginu i hasła do IC Katalogu) i w kilku prostych krokach aktywować swoją wizytówkę.

Więcej informacji na temat oferty Motointegratora dla warsztatów można uzyskać u przedstawicieli handlowych Inter Cars oraz pod numerem infolinii 22 511 30 30.

Zostaw Komentarz