Dookoła Świata z Inter Cars

05 mar 2019

Egzotyczne kraje kuszą turystów z całego świata, przyciągając ich swoją kulturą, przyrodą, zabytkami i innymi atrakcjami. Dzięki nowej inicjatywie Inter Cars szansę na podróż w takie właśnie miejsca mają klienci największego polskiego dystrybutora części motoryzacyjnych.

Największy polski dystrybutor części zamiennych ogłosił wielką akcję promocyjną o nazwie Inter Cars Dookoła Świata, w ramach której wybrani klienci będą mogli udać się w egzotyczną podróż. To inicjatywa, jakiej na polskim rynku jeszcze nie było, przebijająca swoim rozmachem inne akcje promocyjne.

Inter Cars Dookoła Świata stwarza szansę wyjazdu w miejsca najbardziej pożądane przez turystów. Do tego każda z pięciu proponowanych podróży gwarantuje wiele atrakcji często niedostępnych dla klientów biur podróży, a tym samym zapewni moc niezapomnianych wrażeń, które wspominać się będzie się latami.

Republika Południowej Afryki, Mauritius, Rio de Janeiro, Bali oraz Dubaj – to pięć fascynujących miejsc, w które Inter Cars zabierze swoich klientów. Przewidziano tam pobyt w luksusowych hotelach, plan wyjazdów ułożony został tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie – zarówno ci, którzy preferują czynną eksplorację i poznawanie lokalnych tradycji, jak i ci wolący ciszę i spokój.

O tym, w którym kierunku podążą wybrani klienci zadecyduje kilka czynników, najważniejszymi z nich są: zrealizowanie swojego indywidualnego planu zakupowego w Inter Cars oraz spełnienie wybranych parametrów jakościowych. Klienci chcący dowiedzieć się, do której grupy należą i co muszą zrobić, aby dołączyć do Inter Cars Dookoła Świata mogą uczynić to poprzez Katalog Online lub kontaktując się z przedstawicielem handlowym Inter Cars.

Więcej informacji o akcji Inter Cars Dookoła Świata znajduje się tutaj.

Zostaw Komentarz