Dudy i wrzosowiska, czyli Szkocja dla warsztatów

27 gru 2017

„Malownicza Szkocja” to nowa promocja sprzedażowa Inter-Team. Nagrodą główną jest 30 wyjazdów na konferencję szkoleniową do Szkocji we wrześniu 2018 r, do wygrania są także karty przedpłacone. Adresatami promocji są warsztaty samochodowe, w tym te należące do sieci O.K. Serwis i Inter Data Service.

Promocja „Malownicza Szkocja” trwa od 18 grudnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. Jest podzielona na dwie części: rankingową i targetową. Uczestnicy mogą uzyskać nagrodę w każdej z nich.

W części rankingowej nagrodami są wyjazdy na konferencję szkoleniową Inte-Team w Szkocji. Cały asortyment Inter-Team podzielony został na 4 grupy: platynową, złotą, srebrną i brązową. Za każdy 1 zł netto wydany na zakupy w Inter-Team uczestnik promocji otrzyma odpowiednio 1,5 pkt., 1,3 pkt., 1,2 pkt oraz 1 pkt. W części targetowej do wygrania są karty przedpłacone Mastercard.

– „Malownicza Szkocja” to promocja skierowana dla warsztatów, których zaangażowanie chcemy szczególnie wynagrodzić. Tym razem zdecydowaliśmy się zaprosić naszych klientów na konferencję do Szkocji. W programie wyjazdu, oprócz wizyty w Edynburgu, jest wiele nietypowych atrakcji, m.in. wyprawa motorówkami po legendarnym jeziorze Loch Ness, słynącym z tajemniczego potwora Nessie, czy zwiedzanie destylarni najprawdziwszej słodowej whisky połączone z degustacją. Uczestnicy wezmą też udział w szkockim wieczorze, gdzie oprócz zabawy i uroczystej kolacji, czekać będą na nich pamiątkowe kilty, czyli kraciaste spódniczki, tradycyjny ubiór Szkotów – mówi Renata Gostyńska, kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team.

 

 

Zostaw Komentarz