Dwa nowe katalogi TRW

01 gru 2015

Firma TRW Aftermarket, należąca do  czołowych dostawców części zamiennych na  rynek wtórny, systematycznie powiększa swą ofertę, czego dobrym świadectwem są nowe katalogi oferowanych przez nią elementów. Ostatnio lista tych publikacji wzbogaciła się o kolejne dwie pozycje.

_Hydraulics__CataloguePierwszy z nowych katalogów wydanych przez TRW Aftermarket dotyczy elementów hydrauliki znajdujących zastosowanie w samochodach osobowych i dostawczych. Obejmuje on 3900 referencji podzielonych na siedem grup produktów, a mianowicie serwa, pompy hamulcowe, korektory siły hamowania, cylinderki hamulcowe, przewody elastyczne (hamulcowe i sprzęgła), pompy sprzęgłowe i wysprzęgliki (w tym koncentryczne). Publikacja podzielona została na 4 części: wykaz referencji ze specyfikacją; przewodnik po produktach zawierający informację na temat numerów części, marki i modelu pojazdu; zdjęcia z TecDoc; zestawienie numerów OE części z  referencjami TRW (cross-data) zawierające ponad 11 000 pozycji.

Na szczególną uwagę zasługuje zawarta w katalogu oferta elastycznych przewodów hamulcowych TRW, które według ostatnich statystyk znalazły się na wyposażeniu 240 milionów pojazdów w Europie. – Ponieważ przewody hamulcowe podlegają naturalnemu zużyciu, należy regularnie sprawdzać ich stan, aby zapobiec spowodowanemu utratą płynu hamulcowego spadkowi ciśnienia w układzie. Warto tu zauważyć, że współosiowość wszystkich elementów składowych naszych przewodów zapewnia swobodny przepływ płynu hamulcowego. Jest to szczególnie istotne w przypadku pojazdów wyposażonych w nowoczesne systemy ABS i systemy kontroli stabilności (ESC), gdyż pozwala to na utrzymanie optymalnego ciśnienia w układzie – mówi  Marcel Baemer, Marketing Data Manager w dziale Parts & Service TRW.

TRW katalogNiedawno wydanym katalogiem jest również nowy katalog części regenerowanych do układów kierowniczych. Ujętych zostało w nim 1225 referencji przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych. Znalazły się wśród nich zarówno regenerowane przekładnie kierownicze, jak i pompy hydrauliczne i elektrycznie wspomagane kolumny kierownicze.

Intuicyjna i wygodna w użytkowaniu publikacja podzielona została na cztery części: wykaz referencji ze specyfikacją; przewodnik po produktach zawierający informację na temat numerów części, marki i modelu pojazdu; zdjęcia z TecDoc oraz zestawienie numerów OE części z  referencjami TRW (cross-data) zawierające ponad 6000 pozycji.

Zostaw Komentarz