Elementy zawieszenia FRAP
w ofercie ELIT Polska

14 maj 2018

ELIT Polska konsekwentnie poszerza swoją ofertę części zamiennych. Do portfolio tego dystrybutora dołączono elementy zawieszenia firmy FRAP.

Włoska firma FRAP powstała w 1932 roku w Turynie, w którym do dziś powstają wszystkie oferowane przez nią produkty. W nowoczesnym zakładzie, o powierzchni ponad 14 tys. metrów kwadratowych, co roku produkowanych jest ponad trzy miliony referencji przeznaczonych na fabryczny montaż oraz aftermarket. FRAP jest dostawcą OE między innymi do jednośladów KTM, trójkołowców Peugeot i Piaggio, samochodów osobowych Fiat Chrysler Automobiles, General Motors, Lamborghini, McLaren i Renault oraz maszyn rolniczych Krone i New Holland. W ostatnim czasie sworznie FRAP znalazły zastosowanie w Alfie Romeo 4C i McLarenie 650, zaś wahacze w nowej odsłonie sportowych modeli marki Alpine.

FRAP to renomowany producent części do wszystkich typów pojazdów mechanicznych, a elementy te kierowane są także na aftermarket. Korzystają z nich również poddostawcy kompletnych podzespołów oraz profesjonalne firmy tuningowe – mówi Dawid Cieśla z ELIT Polska. – Cieszymy się, że produkty FRAP – i to na zasadzie wyłączności – dołączyły do naszej oferty na polskim rynku. Dzięki temu mechanicy i właściciele pojazdów zyskują dostęp do wysokiej jakości części w atrakcyjnych cenach.

W pierwszej kolejności do oferty ELIT Polska trafiły drążki kierownicze, tuleje metalowo-gumowe, sworznie, łączniki i końcówki drążków oraz wahacze. Przy wyborze odpowiedniej referencji można skorzystać z katalogu TecDoc lub wyszukiwarki on-line na stronie frap.it. Wystarczy podać markę, nazwę modelu lub oryginalny numer OE. Dodatkowo ze strony włoskiego producenta można wygenerować katalog w postaci pliku pdf.

– Wszystkie produkty FRAP pakowane są w folię z nadrukowanym numerem referencji i kodem kreskowym oraz w solidny karton chroniący je w czasie transportu i dystrybucji. Pełna oferta dostępna jest już w naszych magazynach głównych, jak i filiach na terenie całego kraju – dodaje Dawid Cieśla z ELIT Polska. – Sukcesywnie będziemy wprowadzać do naszej oferty kolejne grupy produktowe FRAP. O tym, co to będzie w głównej mierze zadecydują warsztaty samochodowe, czyli nasi główni klienci.

Zostaw Komentarz