Elit Polska otwiera nowe filie

19 gru 2017

Koniec 2017 roku w firmie AD Polska to przede wszystkim formalna zmiana dotychczasowej jej nazwy na Elit Polska. Pomimo to spółka kontynuuje rozpoczęte wcześniej projekty i otwiera nowe filie.

W połowie roku spółka AD Polska stała się własnością LKQ Corporation, światowego lidera w dystrybucji części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatów. W efekcie jej dotychczasowa działalność prowadzona jest poprzez spółkę Elit Polska, pod której szyldem zostały już otwarte dwie nowe filie w Toruniu i Szczecinie.

Filia w Toruniu ze swego magazynu o powierzchni 1300 m2 realizuje do pięciu dostaw dziennie do warsztatów znajdujących się w Toruniu oraz okolicznych powiatach. Z kolei filia w Szczecinie, poza samym miastem, obejmuje swym zasięgiem także Police, Stargard i Gryfino. Zamówienia z magazynu o powierzchni 1100 m2, w zależności od potrzeb realizowane są dwa lub trzy razy dziennie.

Zmianom właścicielskim towarzyszy wzrost potencjału naszej sieci na polskim rynku. Zyskujemy przede wszystkim dostęp do szerokiego katalogu produktów i marek, których wcześniej nie było w naszej ofercie – mówi Dawid Cieśla z Elit Polska – Jednocześnie kontynuujemy plany otwierania nowych filii na terenie całego kraju. Nasi klienci zyskują więc podwójnie – większy wybór produktów przy krótszym czasie realizacji dostawy do warsztatu czy serwisu”.

Zostaw Komentarz