Exide nagrodzony przez Volvo

19 Sie 2015

Exide m 4Firma Exide Technologies otrzymała nagrodę Quality Excellence(VQE) przyznawaną przez Volvo Car Corporation. Jej uroczyste wręczenie odbyło się w poznańskiej fabryce Exide.

Volvo od lat honoruje swych najlepszych dostawców specjalną nagrodą. Jest ona przyznawana po analizie dwunastu kryteriów, takich jak np.: logistyka, lokalizacja zakładów, możliwości produkcyjne wraz z utrzymaniem najlepszej, powtarzalnej jakości i dbałości o szczegóły. Firma Exide uzyskała doskonałe wyniki w każdej kategorii, uzyskując przez kolejnych sześć miesięcy niemal maksymalną liczbę możliwych do zdobycia punktów.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, Exide nieustannie inwestuje w zakłady produkcyjne, posiadając przy tym najbardziej nowoczesne wyposażenie i urządzenia w branży. – Jesteśmy zachwyceni tą nagrodą. Nasz zespół w Poznaniu osiąga wyjątkowe rezultaty i niezmiernie cieszy nas fakt, że ich praca została wyróżniona – mówi Michael Ostermann, prezes na obszar Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki w Exide Technologies. – Dostarczamy firmie Volvo nasze najnowocześniejsze akumulatory Start-Stop EFB, które zapewniają lepsze parametry ładowania oraz dłuższy cykl życia. Są to rozwiązania najnowocześniejsze w branży – dodaje Ostermann.

Exide m 3Exide jest producentem akumulatorów na tzw. pierwsze, oryginalne wyposażenie, które dostarcza wiodącym producentom pojazdów osobowych i ciężarowych. Dużą część swych wyrobów kieruje jednak również na rynek wtórny. Firma wytwarza akumulatory w wielu europejskich fabrykach. Niedawno uruchomiła linię produkcyjną akumulatorów najnowszej generacji Start-Stop w Poznaniu.


POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz