ExxonMobil wesprze mistrzostwa

17 sty 2017

Producent olejów syntetycznych Mobil Delvac 1™ oraz Fundacja Cooperatio, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, przedłużają współpracę. Obejmuje ona zarówno VI edycję Mistrzostw, jak i działania dodatkowe wspierające rozwój kompetencji zawodowych i poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Finał VI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędzie się podczas targów Motor Show 2017 w Poznaniu.

Producent olejów Mobil Delvac 1 jest wieloletnim partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. ExxonMobil był inicjatorem wprowadzenia do konkursu kategorii Młody Mechanik (od 2014 roku), a także wspiera rywalizację od strony merytorycznej. – Chcemy, aby absolwent szkoły mechanicznej był przygotowany do serwisowania szerokiej gamy modeli pojazdów, a do tego konieczna jest odpowiednia wiedza i narzędzia. Wspólnie z Fundacją Cooperatio oraz pozostałymi partnerami Mistrzostw pomagamy rozwijać kompetencje zawodowe. Stąd nasze wsparcie dla Mistrzostw Mechaników i chęć organizacji szkoleń technicznych w wybranych szkołach – mówi Elżbieta Jaroszewska z ExxonMobil Poland.

Fundacja Cooperatio działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i wspiera edukację techniczną. Wśród partnerów organizacji są specjaliści branżowi, instytucje i firmy. – Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zwracamy szczególną uwagę na diagnostykę i naprawę układów istotnie wpływających na bezpieczeństwo, na których nie warto oszczędzać podczas naprawy. Jestem przekonany, że mechanicy mogą skutecznie wpływać na zmianę zachowania tych klientów, którzy dotychczas bagatelizowali zły stan techniczny pojazdu i bezpieczeństwo w ruchu drogowym – mówi Adrian Dekowski, prezes Fundacji Cooperatio.

Zostaw Komentarz