Fajki do jednośladów i quadów

22 sty 2019

Firma NGK Spark Plug Europe wprowadziła do oferty pięć nowych nasadek świec (tzw. fajek) do zastosowań w jednośladach marki KTM, Rotax i Husqvarna oraz w quadach. Jednocześnie elementy te są uniwersalnymi zamiennikami znajdującymi zastosowanie w wielu małych silnikach oraz jednostkach napędowych łodzi. Mogą więc z nich korzystać klienci aftermarketowi z kilku segmentów.

– Poszerzenie oferty nasadek świec (tzw. fajek) jest odpowiedzią na oczekiwania klientów – twierdzi David Loy, wiceprezes Aftermarket EMEA firmy NGK Spark Plug Europe. – Pokazujemy w ten sposób, jak wielką wagę przywiązujemy do ciągłego rozwoju naszych kluczowych linii elementów układu zapłonowego, zapewniając korzyści naszym klientom. W przyszłości mamy nadzieję wprowadzić na rynek wtórny jeszcze więcej części przejętych z OE.

Pięć nowych fajek NGK Spark Plug Europe nadaje się do świec zapłonowych z izolatorem o średnicy 9 mm. Mają one konstrukcję prostą lub kątową. Podobnie jak inne nasadki świec z oferty aftermarketowej, również one są produkowane przez NGK w Japonii. Tak jak i pozostałe charakteryzują się też wysoką jakością, przede wszystkim dlatego, że zostały zaprojektowane przez NGK Spark Plug na pierwszy montaż.

Nowe fajki są już dostępne i można je znaleźć w wyszukiwarce produktów na stronie producenta. Ujęte zostały także w wydanym przez NGK Spark Plug Europe katalogu elementów do jednośladów 2018-19 oraz w katalogu częśći do małych silników i łodzi 2018-19.

Poszerzenie oferty fajek NGK Spark Plug Europe to realizacja jednej z wielu zapowiedzi ogłoszonych podczas wrześniowych targów Automechanika we Frankfurcie. Obok największego na rynku asortymentu silnikowych czujników prędkości obrotowej i położenia wału oferowanych pod marką NTK Vehicle Electronics przedstawiono również nowy, ujednolicony i scalony asortyment sond lambda oraz czujników temperatury spalin (EGT).

Zostaw Komentarz