Federal-Mogul Motorparts z nowościami

28 sie 2018

Federal-Mogul Motorparts zapowiada premiery na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie. Firma zaprezentuje nowe produkty i projekty, dotyczące wielu cenionych marek z rynku części zamiennych.

Podczas frankfurckich targów Automechanika na stoisku Federal-Mogul przedstawione zostaną nowości z oferty następujących marek:

  • Garage Gurus – premiera rozbudowanej platformy wsparcia dla klientów opierającej się na czterech filarach (Onsite, Online, On-Call i On-the-Go), które zostaną przedstawione podczas oficjalnej prezentacji we Frankfurcie.
  • Champion – wprowadzenie do oferty akumulatorów, nowych produktów hamulcowych i oświetlenia.
  • MOOG – produkty tej marki będą lepiej wyróżniać się na tle oferty konkurencji. Ma w tym pomóc zmiana specyfikacji wybranych materiałów, zastosowanie nowych technologii i zwiększenie możliwości produkcyjnych. Będzie temu towarzyszyć prezentacja nowych opakowań.
  • Ferodo – podczas targów zostanie podkreślona współpraca marki z branżą OE oraz wkład w rozwój oferty produktów hamulcowych dla rynku wtórnego (w ostatnim czasie Ferodo jako pierwsze wprowadziło na rynek wtórny klocki hamulcowe do najnowszej generacji Forda Fiesty i Alfy-Romeo Stelvio).
  • Jurid – zaprezentowane zostaną kierunkowe klocki hamulcowe oraz nowe opakowania, podkreślające duże przywiązanie marki do detali.
  • Payen Pro-fit – wprowadzenie najnowszych technologii w produktach przeznaczonych na rynek wtórny oraz rozszerzenie oferty.
  • Beru – premiera irydowych świec zapłonowych, prezentacja praktycznych narzędzi oraz czujników. Uwagę ma zwrócić również nowa, bardziej interaktywna strona internetowa marki.

Na stoisku, jak zawsze na Automechanice, pojawią się rozmaite wystawy i prezentacje produktowe. Dodatkowo podczas targów będzie można porozmawiać z kadrą zarządzającą Federal Mogul Motorparts.

Targi Automechanika we Frankfurcie to bez wątpienia jedna z najważniejszych imprez branży motoryzacyjnej w Europie. To doskonała okazja do zaprezentowania innowacji i naszej ciężkiej pracy – stwierdził Andrew Sexton, Aftermarket and Regional President, EMEA. – To wyjątkowy czas dla naszej firmy. Oprócz kilku premier produktów, po raz pierwszy zaprezentujemy naszą platformę wsparcia Garage Gurus, która na rynku wtórnym będzie rewolucyjnym krokiem naprzód. Wierzymy, że inwestowanie w edukację i rozwój profesjonalistów przyniesie wzrost wiedzy specjalistycznej. A skorzysta na tym każdy, od kierowców przez mechaników i właścicieli warsztatów po dystrybutorów. Dodatkowo, ewolucja Championa w kierunku marki z kompleksową ofertą osiąga swój finalny wymiar, dzięki wprowadzeniu nowych produktów i technologii.

Zostaw Komentarz