Finałowa Gala Biesiadna coraz bliżej

19 wrz 2016

info_pras_inter_cars_koniec_konkursu_gala_biesiadna


Zakończył się ostatni okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Zwycięzcy mogą już szykować się do wielkiego finału. Zaproszenia do udziału w gali w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu trafią do 450 osób.

Impreza odbędzie się w dniach 7-9 października. Wystąpią na niej znani i lubiani artyści. W trakcie piątkowego wieczoru kabaretowego swoje skecze zaprezentują Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. Na scenie pojawi się również Maciej Stuhr. W sobotę natomiast odbędą się koncerty zespołów Boys, Weekend i After Party. Przed laureatami wystąpi także orkiestra Zbigniewa Górnego, której towarzyszyć będą artyści: Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Rudi Schubert, Władysław Grzywna, Kwartet Rampa, Beata Rybotycka, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta. Atrakcją będzie również panel kulinarny, prowadzony przez Magdę Gessler.

Na najlepszych czekają nagrody. Doładowania multikarty IC Premia Cash otrzymają laureaci każdego z 15 rankingów, którzy uplasowali się na miejscach od 1 do 5. Czekają na nich odpowiednio: 10 000 zł, 8 000 zł, 6000 zł, 4000 zł i 2000 zł.

 

Zostaw Komentarz