Frankfurckie nowości Delphi

16 sie 2016

Delphi Product & Service Solutions przedstawi na targach Automechanika we Frankfurcie pełen wachlarz produktów, programów i usług – zapowiadają przedstawiciele firmy.

Podczas targów we Frankfurcie zaprezentowana zostanie pełna oferta Delphi przeznaczona na rynek części zamiennych. Obejmie ona elementy układów hamulcowych, kierowniczych, zarządzania silnikiem i zasilania. Jednocześnie przedstawiciele Delphi będą służyli gościom swoją wiedzą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Przybliżą również działalność sieci Delphi Service Center oraz Delphi Diesel Center.Delphi-48-volt-6

Odwiedzający stoisko będą ponadto mogli zapoznać się z opracowaną przez Delphi najnowszą 48-woltową technologią tzw. łagodnej hybrydy. Pozwala ona obniżyć emisję spalin i zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 15% w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Przewiduje się, że do 2025 roku co dziesiąty pojazd sprzedawany na świecie będzie wyposażony w to rozwiązanie.

Delphi DS FLASH Pass thruSpośród produktów przeznaczonych na niezależny rynek motoryzacyjny na szczególne zainteresowanie zasługuje nowe urządzenie diagnostyczne Delphi Diagnostic Solution Flash™ pass-thru, które pozwala na łączenie się online z bazami danych poszczególnych producentów samochodów.

Specjaliści od napraw układów Diesla będą mogli również poznać możliwości urządzenia HK1400 Universal Cambox przeznaczonego do diagnostyki pompowtryskiwaczy, a także stołu do testowania wtryskiwaczy Common Rail kompatybilnego z PC oraz urządzenia testującego wtryskiwacze – YDT-35 przygotowanego przez firmę Hartridge.

 

Zostaw Komentarz