Gadżety za opinie

22 sty 2018

Motointegrator wprowadził nowy konkurs dla warsztatów. Serwisy, które podczas trwania akcji zdobędą 25 opinii, dodanych przez klientów na www.motointegrator.com mają szansę wygrać pakiet gadżetów i materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Jak wiadomo, opinie klientów pracują na sukces serwisu. Kierowcy najchętniej umawiają wizyty w polecanych warsztatach, szukają rekomendacji w internecie, wybierają mechaników z większą liczbą pozytywnych opinii. Dlatego ważne jest, aby zachęcać zadowolonych klientów do dodania oceny warsztatu i umacniać tym samym pozycję godnego zaufania specjalisty w swojej dziedzinie.

Warsztat, który uzyska 25 nowych opinii dodanych na www.motointegrator.com przez klientów serwisu otrzyma szansę na zdobycie pakietu super gadżetów do auta oraz materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Konkurs trwa do końca marca, a liczba pakietów jest limitowana. Regulamin konkursu dostępny jest na my.motointegrator.com, po zalogowaniu się do swojej Strefy Warsztatu.

Każdy warsztat może jeszcze dołączyć do Motointegratora i zwiększyć zasięg dotarcia oferty do klientów. Wystarczy zalogować się do Strefy Warsztatu, używając hasła i loginu do IC Katalogu, a następnie w kilku prostych krokach aktywować swoją wizytówkę. Wyszukiwarka dostępna jest za darmo dla wszystkich warsztatów w Polsce.

Zostaw Komentarz