Gala Biesiadna IC – jak sprawdzać wyniki

05 kwi 2016

GB1mJuż tylko kilka dni zostało do końca pierwszego cyklu okresu rozliczeniowego w przeprowadzanym przez Inter Cars konkursie Gala Biesiadna. Oto, jak sprawdzić wyniki.

Konkurs Inter Cars Gala Biesiadna potrwa do 9 września, rozliczany jest zaś w miesięcznych cyklach. Pierwszy z nich kończy się już 9 kwietnia. I teraz, i w kolejnych miesiącach, warto na bieżąco śledzić swoje wyniki. Oto instrukcja, jak sprawdzić realizację indywidualnego progu zakupowego.

  1. Podstawą jest tu platforma konkursowa myintercars.com. Po zalogowaniu się na swoje konto, należy kliknąć w baner Gali Biesiadnej. Następnie trzeba wybrać zakładkę „Moje wyniki”. Tam, w dowolnym momencie trwania promocji, znaleźć można informacje dotyczące minimalnego progu zakupowego w produktach serwisowych – zarówno jego wartości całkowitej (dla całego okresu trwania konkursu), jak i w rozbiciu na miesięczne cykle. W tym samym miejscu klient może zapoznać się z listą partnerów Gali. Jest to o tyle istotne, że zakup produktów tych marek skutkuje doliczeniem dodatkowych wartości – tzw. Extra złotówek.
  2. Na tej samej stronie (po prawej stronie witryny) klient znajdzie też informacje o tym, w jakim stopniu udało mu się zrealizować progi zakupowe (miesięczny i całkowity). Podane jest to zarówno kwotowo, jak i procentowo.

Obecnie, jako że do 9 kwietnia trwa pierwszy cykl okresu rozliczeniowego konkursu, na platformie znajduje się tylko informacja o jednym, miesięcznym progu. W kolejnych tygodniach, dochodzić będą do tego następne (kwietniowy, majowy, czerwcowy, lipcowy i sierpniowy).

  1. Po kliknięciu w strzałkę, wyświetlą się informacje na temat miejsca, które klient zajął w danej kategorii asortymentowej, oraz punktów, które będą mu w związku z tym przyznane. Te dane pojawią się dopiero po zakończeniu danego cyklu miesięcznego. Pierwszych można spodziewać się ok. 12 kwietnia.

Etapy konkursu rozliczane będą w 6 miesięcznych cyklach: 1.03-9.04, 10.04-9.05, 10.05-9.06, 10.06-9.07, 10.07-9.08, 10.08-9.09. W każdym z nich uczestnikom promocji będą przyznawane punkty w 3 kategoriach asortymentowych. Podstawą do tego będzie wartość zakupów towarów zaliczanych do: produktów serwisowych, olejów i akumulatorów. W stworzonej w ten sposób klasyfikacji, punkty otrzyma po 100 pierwszych klientów (z najlepszymi wynikami) z każdej kategorii. Warto pamiętać, że warunkiem przyznania punktów jest osiągniecie minimalnego progu zakupowego.

Zostaw Komentarz