Hołowczyc i Breck znów razem

22 sie 2016

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, zdobywca 3. miejsca w Dakarze, po blisko roku powraca do ścigania w zawodach cross-country. Krzysztof Hołowczyc będzie konkurował ze światową czołówką rajdowych kierowców terenowych na trasie Columna Medica Baja Poland Wspiera go marka polskich klocków hamulcowych Breck.

 – Szykują się wspaniałe zawody. Czuję się bardzo zmotywowany, aby osiągnąć jak najlepszy wynik i pokazać się z dobrej strony polskim kibicom. Zdobycie miejsca na podium nie będzie proste. Jednak jestem przekonany, że za kierownicą samochodu, który doskonale znam ze wspólnych zmagań z Dakaru, razem z moim pilotem Łukaszem Kurzeją możemy sprawić miłą niespodziankę  – mówi Krzysztof Hołowczyc, ambasador marki Breck.

Trasa tegorocznej, ósmej edycji największego rajdu terenowego w Polsce przeszła liczne modyfikacje. Cały czas sercem imprezy będą okolice Szczecina, jednak kierowcy będą mieli do pokonania aż 80 kilometrów więcej. Przełoży się to na liczbę odcinków specjalnych, zamiast pięciu będzie ich siedem. W rezultacie kibice mogą spodziewać się zażartych zmagań, szczególnie że stawką są punkty Pucharu Świata FIA w rajdach terenowych.

Od początku roku marka Breck oraz Krzysztof Hołowczyc tworzą jeden team. Z ogromną przyjemnością wspieramy naszego ambasadora w jego rajdowych wyzwaniach. Trzymamy kciuki za sukces Hołka w zbliżających się zawodach, tym bardziej że zdobyte przez niego unikalne doświadczenie może w przyszłości zaprocentować w kolejnych wspólnych przedsięwzięciach – mówi Łukasz Żak, kierownik handlowy firmy Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.

 

Zostaw Komentarz