IC Premia Cash zwiększa rabat

04 mar 2015

Frauenhand_21Program lojalnościowy sieci Inter Cars – IC Premia Cash wprowadza nowy, korzystniejszy przelicznik. Każdy zdobyty punkt to 1 grosz rabatu przy kasie,a więc znacznie więcej niż do tej pory.

Do niedawana wartość 1 punktu przy płatności MultiKartą wynosiła 0,0083 zł. Wartość ta brała się z przeliczenia bonu 50 zł, który był wart 6 000 punktów. Obecnie wartość punktu przy płatnościach MultiKartą wynosi 0,01zł za 1 punkt. Nowy przelicznik jest prostszy, a do tego korzystniejszy o 20%.

IC Premia Cash to kontynuacja programu IC Premia Plus. Wszystkie zgromadzone punkty w IC Premia Plus zostaną przeniesione na nową MultiKartę w chwili jej wydruku. Program daje możliwość zdobywania punktów przeliczanych na rabat, który można wykorzystać przy płatnościach we wszystkich placówkach Inter Cars.

Aby otrzymać kartę potwierdzającą przynależność do programu IC Premia Cash, należy wypełnić specjalny formularz dostępny u przedstawicieli handlowych i w oddziałach Inter Cars, a także na stronie www.icpremiacash.pl.

Zostaw Komentarz