Instalacja gazowa na raty

01 sie 2017

Dzięki promocji wakacyjnej 10×0% instalację gazową STAG można zamontować w sposób nieodczuwalny dla kieszeni.

Wakacje z paliwem tańszym o ponad połowę to kusząca perspektywa dla każdego, kto planuje dłuższą podróż samochodem. Jednakże, aby zacząć cieszyć się oszczędnościami najpierw trzeba wygospodarować kwotę na montaż instalacji w wysokości ok. 2500-3000 zł. Może to stanowić znaczne nadwyrężenie domowego budżetu.

AC S.A., producent systemów gazowych STAG, przychodzi tu z pomocą uruchamiając od 1 sierpnia 2017 r. program dogodnego finansowania w systemie 10 razy 0%. Montaż na raty nie oznacza żadnych kompromisów pod względem użytkowym, sprawia natomiast, że inwestycja spłaca się właściwie sama. Pieniądze zaoszczędzone na niższych rachunkach za tankowanie można przeznaczyć na regulowanie comiesięcznych zobowiązań.

– Dobra instalacja LPG to gwarancja bezawaryjności, ale również znaczny jednorazowy wydatek. Jesteśmy świadomi tego, że wiele osób nie bardzo może sobie pozwolić na poniesienie takich kosztów podczas jednej wizyty w warsztacie, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji na zakup oraz montaż instalacji w systemie 10 rat 0 procent, bez żadnych dodatkowych kosztów. Mamy nadzieję, że w ten sposób ułatwimy podjęcie decyzji wielu osobom, które do tej pory zwlekały z montażem systemu LPG. – zachęca Jerzy Pisiecki, koordynator sieci warsztatów firmy AC S.A.

Promocja obowiązuje od 1 do 31 sierpnia 2017 w Autoryzowanych Serwisach STAG w całej Polsce.

Zostaw Komentarz