Inter Cars na Agro Show

20 wrz 2016

info_pras_inter_cars_agro_show_mW dniach 23-26 września odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show, która organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Nie zabraknie na niej projektów Inter Cars.

Agro Show od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń rolniczych. To również wydarzenie, podczas którego swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Z każdym rokiem wystawa jest coraz bogatsza. W tym roku odwiedzający mogą liczyć m.in. na pokazy maszyn rolniczych w nowej formule. Oprócz tradycyjnych pokazów ładowarek i opryskiwaczy na ringu, odbędą się również pokazy pługów na ringu i indywidualnych polach pokazowych oraz prezentacje ciągników na pasie głównym.

Na Agro Show nie zabraknie również Inter Cars. Spółka ma bowiem bogatą ofertę skierowaną do branży agro. Jako największy dystrybutor części zamiennych jest też w stanie zaspokoić potrzeby warsztatów zajmujących się naprawą maszyn rolniczych. Do tego dysponuje najszerszą i bardzo sprawną siecią dystrybucji – składa się na nią ponad 215 filii w Polsce oraz system dostaw umożliwiający zaopatrzenie każdego klienta w ciągu 14 godzin w zamówione części.

Coraz szersza oferta

Oferta Inter Cars systematycznie powiększa się o części i akcesoria eksploatacyjne do ciągników, kombajnów, maszyn rolniczych i budowlanych, i obejmuje m.in. filtry, akumulatory, paski, chłodnice cieczy i klimatyzacji, części silnikowe, elementy układu kierowniczego, hamulcowego, oleje, smary, narzędzia ręczne, pneumatyczne, elektryczne, opony.

Na Agro Show zaprezentuje się też Dział Wyposażenia Warsztatów, który ma bogatą i ciekawą ofertę, zawierającą m.in. testery diagnostyczne, urządzenia do klimatyzacji, wulkanizacji, podnośniki samochodowe, spawarki, kompresory i narzędzia pneumatyczne, myjki, wózki narzędziowe, prasy hydrauliczne, urządzenia do oleju, narzędzia ręczne i specjalistyczne dla warsztatów, artykuły BHP, odzież, a także kompleksowe wyposażenie myjni i warsztatów SKP. Asortyment działu zaspokaja potrzeby każdego warsztatu w 100%. Oferta skierowana jest również do przemysłu, czyli fabryk, zakładów wytwórczych i produkcyjnych.

Bio Service

Odwiedzający Agro Show poznają także program Bio Service – warsztat przyjazny środowisku. Jego założeniem jest przekonanie serwisów do świadomego i zgodnego z przepisami zarządzania odpadami. Podczas wystawy przedstawiciele projektu pokażą, jak prawidłowo zagospodarować przepracowany olej, zużyte akumulatory, filtry i inne odpady. Takie działanie jest koniecznością w czasach zwiększonej dbałości o środowisko naturalne.

Feber

agro-show-icNa Agro Show będzie można również spotkać spółkę Feber. Zakład Produkcji Pojazdów powstał w 2004 r. W ramach prowadzonej działalności firma oferuje naczepy wywrotki od 24 do 76 m3 objętości, naczepy do przewozu złomu, z wydmuchem Heitling, z ruchomą podłogą, niskopodwoziowe oraz przyczepy podkontenerowe. Pojazdy wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii i wykorzystywane są do ich budowy  podzespoły renomowanych, światowych producentów. Wysoka jakość oferowanych wyrobów, ich funkcjonalność oraz atrakcyjna cena to zalety, które znalazły uznanie wśród wielu użytkowników.

Feber jest jedynym w Polsce przedstawicielem firm Legras oraz Cometto, renomowanych producentów naczep specjalistycznych. Firma prowadzi również wypożyczalnię pojazdów oraz specjalizuje się w naprawach powypadkowych.

Inter Cars zachęca do odwiedzin swej ekspozycji na Agro Show.
Spółka będzie prezentować się w sektorze C na stoisku 405.

Zostaw Komentarz