Inter Cars w Poznaniu

04 kwi 2018

Wszystkich gości targów Poznań Motor Show, które zaczynają się już 5 kwietnia, Inter Cars zaprasza do specjalnej strefy stworzonej w hali nr 4. Na zwiedzających czekać tam będzie wiele atrakcji.

Jednym z najważniejszych wydarzeń, związanych z uczestnictwem Inter Cars w Poznań Motor Show, będzie polski finał konkursu Young Car Mechanic 2018, który zacznie się pierwszego dnia targów o godzinie 9.45. W rywalizacji (odbywającej się pod patronatem firm Elring i Bosch) wyłoniona zostanie trójka młodych mechaników, mających reprezentować nasz kraj w międzynarodowym finale Young Car Mechanic.

Oprócz zgromadzonych gości i widzów, zawodników do walki zagrzewać będzie Bartosz Ostałowski – drifter, który prowadzi samochód za pomocą stóp. Jest on jest żywym przykładem, że upór oraz ciężka praca w połączeniu z konsekwencją i pasją, pozwalają dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych i osiągnąć wielki sukces.

Towarzyszenie młodym mechanikom to jednak nie jedyny powód obecności Bartosza Ostałowskiego w Poznaniu. Otóż tam właśnie zostanie oficjalnie ogłoszona ważna informacja dotycząca jego startów. W trakcie trwania finału Young Car Mechanic, o 13.45, odsłonięty i zaprezentowany zostanie bowiem samochód, którym Bartek wystartuje w nadchodzącym driftingowym sezonie, a którego sponsorami będą Inter Cars, ZF Aftermarket oraz Castrol.

Dodatkowo Inter Cars przygotował wiele innych propozycji, które powinny zainteresować zarówno branżowych specjalistów, jaki i zwykłych fanów motoryzacji. Od imponujących ciężarówek Show Car, w których będzie można spotkać i wysłuchać specjalistów Inter Cars, przez porady dotyczące różnych dyscyplin sportu motorowego, aż po bogatą ofertę wyposażenia warsztatów.

 

Zostaw Komentarz