Inter Cars stawia na turbosprężarki

29 Kwi 2015

Turbosprezarka szkolenie Show Car (4)Objeżdżający kraj Show Car, czyli mobilne centrum szkoleniowe Inter Cars ma swojej ofercie kolejne szkolenie techniczno-produktowe. Jest ono poświęcone turbosprężarkom, a prowadzi je firma Moto Remo, zajmująca się sprzedażą, naprawą oraz diagnostyką tych urządzeń.

Szkolenie podzielone jest na dziewięć bloków tematycznych. Rozpoczyna je test dotyczący turbosprężarek, który rozwiązują wszyscy uczestnicy. Jeśli wiedza osób biorących w szkoleniu nie jest wystarczająca, poznają one odpowiedzi na pytania zawarte w teście w trakcie dalszych zajęć.

Tematyka szkolenia porusza m.in. zasady działania turbosprężarek, ich budowę oraz montaż. W części dotyczącej przyczyn awarii omawiane są przykłady typowych uszkodzeń turbosprężarek z określonych modeli samochodów. Sporo czasu poświęcane jest montażowi urządzeń. Wykładowcy wspierają się tu m.in. filmem instruktażowym firmy Garrett by Honeywell.

Turbosprezarka szkolenie Show Car (2)Szkolenie kończy się omówieniem podstawowych produktów dostarczanych przez Moto Remo do sieci Inter Cars. Moto Remo jest generalnym, autoryzowanym dystrybutorem w Polsce takich marek jak: Honeywell (Garret), Borg Warner (KKK, Schwitzer) i Mitsubishi. Firma zajmuje się sprzedażą, naprawą oraz diagnostyką turbosprężarek. Oferuje zarówno produkty nowe, jak i regenerowane. Dodatkowo zapewnia klientom oraz sprzedawcom Inter Cars dostęp do szkoleń techniczno-produktowych oraz technicznych w dziedzinie turbodoładowania silników spalinowych w pojazdach samochodowych, maszynach rolniczych i budowlanych.

Turbos DELPHIPrzedstawiciele Inter Cars poinformowali także, że firma rozbudowuje ofertę turbosprężarek do samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Ceny tych elementów są obniżane, a najpopularniejsze referencje będą dostępne w filiach od ręki. Całość oferty jest skatalogowana w IC Katalog on line. Klienci znajdą tam również elementy dodatkowe, takie jak przewody olejowe czy komplety uszczelek, które należy wymienić wraz z turbiną. Turbiny regenerowane dostępne są w programie TR, czyli ze zwrotem rdzenia.

Rozpatrywanie reklamacji trwa maksymalnie 5 dni. Do tej pory klient reklamujący turbosprężarkę musiał czekać dwa tygodnie. W celu usprawnienia całego procesu powstał help desk z infolinią, na którą mechanik będzie mógł zadzwonić i skonsultować się ze specjalistą jeszcze przed zgłoszeniem reklamacji.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz