Inter-Team uruchamia Infolinię Techniczną

22 lis 2016

Firma Inter-Team uruchomiła Infolinię Techniczną. Pracownicy warsztatów dzwoniąc na nią mogą uzyskać pomoc w diagnozowaniu nietypowych awarii oraz rozwiązywaniu problemów z użytkowaniem sprzętu diagnostycznego.

W 2014 r. Inter -Team uruchomił własną Akademię Techniczną. W jej ramach doświadczeni specjaliści prowadzą profesjonalne szkolenia dotyczące obsługi różnych układów pojazdów samochodowych. – Reagujemy na realne potrzeby rynku i dostosowujemy ofertę do oczekiwań naszych klientów. Otwierając Infolinię Techniczną, podobnie jak wcześniej Akademię Techniczną, oferujemy usługi do tej pory niedostępne na rynku – mówi Tomasz Niedbała, z-ca dyrektora sprzedaży ds. wyposażenia warsztatów, odpowiadający za Akademię Techniczną i Infolinię Techniczną Inter-Team.

Kompleksowa oferta

Na rynku istnieją firmy świadczące telefoniczne wsparcie techniczne, ale Inter Team się szczyci, że jako pierwszy  oferuje dwie usługi jednocześnie – pomoc w rozwiązaniu nietypowych przypadków awarii oraz udzielanie porad dotyczących użytkowania zakupionego sprzętu diagnostycznego. – Chcieliśmy zapewnić realne wsparcie naszym klientom, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć produkt, który będzie stanowił odpowiedź na każde z tych wyzwań – tłumaczy Tomasz Niedbała.

infolinia-2Eksperci na linii

Infolinia obsługiwana jest przez trenerów Akademii Technicznej Inter-Team. To wysoko wykwalifikowani eksperci od napraw pojazdów mechanicznych. Szkolenia przez nich prowadzone zawsze niosą dużą dawkę wiedzy praktycznej, bardzo cenionej przez mechaników samochodowych.

Miesiąc, by się przekonać

Z usług Infolinii Technicznej można korzystać po podpisaniu umowy abonamentowej. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny. Później miesięczny abonament kosztuje 65 zł netto. Przy podpisaniu umowy na rok jednorazowa opłata roczna wynosi 700 zł netto.

Infolinia Techniczna czynna jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Wszyscy eksperci dostępni są pod jednym numerem telefonu +48 22 100 43 00. Partnerem infolinii jest platforma informacyjna HaynesPro, producent oprogramowania warsztatowego Inter Data. HaynesPro dostarcza dane techniczne na podstawie informacji uzyskanych od OEM (pierwotnych producentów urządzeń).

infolinia-techniczna-inter-team

 

Zostaw Komentarz