Jak wygrać 20 000 złotych na wyposażenie
i zostać VIP-em?

10 maj 2016

Profi Auto SerwisBon o wartości 20 000 zł na doposażenie warsztatu, cztery kolejne wartościowe nagrody, a także status VIP zapewniający możliwość bezpłatnego wstępu oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji podczas ProfiAuto Show 2016 – oto co można zyskać biorąc udział w konkursie związanym z siecią niezależnych warsztatów ProfiAuto Serwis.

Konkurs wystartował w połowie kwietnia i potrwa do końca maja. Można w nim wziąć udział za pośrednictwem strony www.profiautoserwis.pl, odpowiadając na pytanie „Jakiego wsparcia oczekujesz od sieci warsztatowej?”. Nagrodzone zostaną najbardziej adekwatne i kreatywne odpowiedzi. Pierwszą nagrodą w konkursie jest bon o wartości 20 000 zł na doposażenie warsztatu. Pozostałe to także bony, o wartości kolejno: 10 000 zł, 6 000 zł, 5 000 zł oraz 3 000 zł. Konkurs skierowany jest do właścicieli warsztatów z całej Polski, którzy pojawią się na targach motoryzacyjnych ProfiAuto Show (4-5 czerwca 2016 r. w Katowicach). To właśnie na tych targach, w sobotę 4 czerwca o godzinie 15.30 ogłoszona zostanie lista zwycięzców konkursu.

Wszyscy uczestnicy konkursu, którzy pojawią się na targach, zyskają status VIP. Wiąże się z nim nie tylko bezpłatny wstęp na teren imprezy, pakiet gadżetów i catering, ale także dostęp do strefy VIP na stoisku ProfiAuto, pierwszeństwo korzystania z wybranych atrakcji targowych oraz możliwość wzięcia udziału w wycieczce do siedziby organizatora konkursu – firmy Moto-Profil. Uczestnicy konkursu, zainteresowani siecią ProfiAuto Serwis – będą mieli także możliwość porozmawiania o specjalnych warunkach przystąpienia do niej.

W ramach promocji konkursu, do warsztatów samochodowych w całej Polsce trafiły w połowie kwietnia specjalne zaproszenia. Gwarantują one bezpłatny wstęp dla 4 osób na targi ProfiAuto Show oraz status VIP dla uczestnika konkursu – właściciela warsztatu. Zawierają także adres spersonalizowanej strony konkursowej. Właściciele warsztatów, którzy nie otrzymali zaproszenia pocztą, także mają możliwość wzięcia udziału w konkursie i zyskania statusu VIP – wchodząc na stronę www.profiautoserwis.pl i wypełniając formularz konkursowy. Za pośrednictwem strony można także skontaktować się z przedstawicielami ProfiAuto Serwis i uzyskać więcej informacji o nowopowstałej sieci warsztatów niezależnych.

Zostaw Komentarz