Jedno kliknięcie, wszystkie katalogi

17 lip 2017

Mimo powszechnego dostępu do nowoczesnych aplikacji wielu mechaników przywiązanych jest do tradycyjnych papierowych katalogów. By wyjść katalogowym tradycjonalistom naprzeciw, firma Valeo udostępniła wszystkie swoje katalogi w wersji elektronicznej, ale jako tzw. flipbooki.

Jest to połączenie tradycyjnej drukowanej formy z nowoczesną technologią. Dzięki aplikacji FlipBook, katalogi można przeglądać w szybki i wygodny sposób, tak jak wydania papierowe. Możliwe jest też szybkie lokalizowanie treści przez wyszukiwanie słów kluczowych na wielu stronach jednocześnie. Bardzo pomocne jest też automatyczne przechodzenie pomiędzy rozdziałami dzięki szybkiemu wyborowi interesującej grupy części w wygodnym spisie treści.

– Pilnie wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i zawsze staramy się spełnić ich życzenia. Dlatego teraz udostępniamy naszą bibliotekę katalogów w formie flipbooków tak, by pozwolić mechanikom jeszcze szybciej i łatwiej dobierać odpowiednie części z naszej oferty – mówi Iwona Molenda, dyrektor marketingu Valeo Service Eastern Europe.

Biblioteka jest łatwa do przeglądania – od razu widać okładki katalogów. Mimo, że interfejs jest w języku angielskim, większość katalogów zawiera opisy produktów i wyjaśnienia w języku polskim – dokładnie tak samo jak w przypadku wersji drukowanych.

Zostaw Komentarz