Jesienna promocja Delphi Technologies Aftermarket

22 wrz 2019

Tak jak Wiosenna Loteria Delphi Team Club, również obecna jesienna kampania Delphi Technologies stwarza możliwość odbioru nagród współmiernych do wyników sprzedażowych.

Delphi Technologies ogłosiło jesienną promocję skierowaną do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych, które przystąpiły do programu Delphi Team Club (DTC). Zyskały one w ten sposób możliwość wygrania dodatkowych nagród, które mogą sobie samodzielnie wybrać.

– Zasady jesiennej promocji są proste. Wystarczy wejść na www.delphi-teamclub.pl i zalogować się, aby wziąć w niej udział. By zdobyć nagrodę, uczestnicy muszą osiągnąć łatwy 3-miesięczny cel. Jego realizację można na bieżąco weryfikować, logując się na stronie Delphi Team Club. Dane dotyczące wielkości sprzedaży aktualizowane są raz w miesiącu, dzięki czemu uczestnicy mogą regularnie monitorować swoje postępy. Tym, co czyni jesienną loterię unikalną jest to, że każdy może indywidualnie wybrać nagrodę, którą chce wygrać – mówi Sławomir Welezinski, Dyrektor Regionalny Delphi Technologies Aftermarket Europa Środkowo-Wschodnia.

Promocja trwa do 30.11.2019. Oprócz nagród rzeczowych w postaci wyposażenia warsztatowego, uczestnicy jesiennej promocji mogą wybrać także rajdowe nagrody sygnowane przez LOTOS RALLY TEAM i Kajetana Kajetanowicza, trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy i ambasadora marki Delphi Technologies.

Szczegóły jesiennej loterii Delphi Team Club można znaleźć na stronie: www.delphi-teamclub.pl

Zostaw Komentarz