Jubileuszowe prezenty od Moto-Profilu

27 mar 2018

Firma Moto-Profil obchodzi w tym roku 25-lecie działalności. – To okazja do podsumowań, wytyczania śmiałych dróg rozwoju oraz świętowania w gronie partnerów – mówią przedstawiciele spółki.

Tegoroczny jubileusz jest podwójny. W tym roku odbędzie się bowiem również piętnasta edycja targów ProfiAuto Show. Z okazji 25-lecia firma zaplanowała wiele promocji oraz działań skierowanych przede wszystkim do partnerów biznesowych. Jednym ze sposobów ich gratyfikacji będzie promocja sprzedażowa „25+1 samochodów na 25-lecie”, w ramach której do 26 klientów trafią samochody Opel Corsa VAN. Rozpoczęcie akcji zaplanowano na początek kwietnia. Łączna wartość samochodów będących nagrodami w promocji wynosi niemal 1,3 miliona złotych.

– Organizując promocję chcieliśmy podkreślić, że nie tylko celebrujemy ćwierćwiecze, ale także patrzymy już w przyszłość, której nieodłączną częścią są nasi partnerzy i ich klienci. To właśnie oni, lokalne hurtownie, sklepy oraz serwisy samochodowe są beneficjentami podjętych przez Moto-Profil inicjatyw i to oni napędzają nas do ciągłego rozwoju – mówi Piotr Tochowicz, prezes firmy Moto-Profil.

Firma i jej partnerzy biznesowi odnotowali w 2017 roku jeden z najlepszych okresów w historii dotychczasowej współpracy. Świadczy o tym m.in. 25-procentowy wzrost wartości sprzedaży w stosunku do roku 2016, aktywność partnerów w Polsce i za granicą, konieczność rozbudowy magazynu firmy o niemal 30% (teraz zajmuje on 45 tys. m2, a wartość zgromadzonych w nim części i akcesoriów samochodowych przekracza 60 milionów euro) oraz liczne nagrody i wyróżnienia.

W planach na jubileuszowy rok Moto-Profil ma kontynuację sprawdzonych inicjatyw, a także podjęcie  nowatorskich działań. Już na początku roku firma rozszerzyła swoją ofertę o asortyment opon. W kolejnych miesiącach zamierza m.in. koncentrować się na rozwoju projektu ProfiAuto. Jednym z ważniejszych wydarzeń będzie także 15. edycja targów ProfiAuto Show, organizowanych pod hasłem „Nowa era motoryzacji”. Hasło to przyświeca także innym działaniom, m.in. dalszej rozbudowie sieci ProfiAuto Serwis, do której należy ponad 1400 serwisów samochodowych w Polsce oraz ponad 100 w Czechach i na Słowacji. Zaplanowano też wdrażanie innowacyjnej aplikacji dla kierowców, automatyzującej proces obsługi w serwisach ProfiAuto, a także wsparcie warsztatów m.in. w zakresie obsługi samochodów hybrydowych poprzez organizację poświęconych temu zagadnieniu szkoleń.

Zostaw Komentarz