Jurid – zestawy i płyny

03 lis 2015

Federal-Mogul Motorparts powiększa asortyment hamulcowy. Pod marką Jurid wprowadzono na rynek 117 zestawów Evo-Kit ze wstępnie zmontowanymi szczękami hamulcowymi oraz 5 nowych płynów hamulcowych i hydraulicznych.

Zestaw Jurid Evo-KitJurid Evo-Kit pozwala skrócić czas naprawy hamulców bębnowych. Zestaw zawiera bowiem wszystko, co jest potrzebne do naprawy, dodatkowo mechanik może skorzystać ze szczegółowej instrukcji, krok po kroku opisującej każdą czynność. Nowy asortyment marki Jurid obejmuje 117 numerów części, które znajdują zastosowanie we wszystkich popularnych markach pojazdów.

Poszerzenie oferty Jurid zbiegło się z jubileuszem, albowiem marka od 100 lat jest obecna na rynku produktów hamulcowych. Przez ten czas zyskała miano specjalisty w tej dziedzinie, oferującego wysokiej jakości produkty. Potwierdzeniem niemieckiej jakości i doświadczenia jest korzystanie z produktów Jurid przez najbardziej znane na świecie marki samochodowe. Na przykład, klocki hamulcowe Jurid są fabrycznie montowane w nowym Volkswagenie Passacie, samochodzie roku 2015 – podkreśla Marcin Sochaczewski, dyrektor ds. marketingu na region Europy Centralnej i Północnej z Federal-Mogul Motorparts Poland.

Płyny hamulcowe i hydrauliczne JuridFederal-Mogul Motorparts uzupełnił asortyment marki Jurid także o linię płynów hamulcowych i hydraulicznych. Obecnie Jurid oferuje płyny hamulcowe do pojazdów osobowych, w tym DOT 3, DOT 4, DOT 4+ (ABS/ESP) i DOT 5.1, a także płyn LMH+ do układów hydraulicznych, przeznaczony do serwisowania pojazdów marki Citroën (przed modelem C5). Płyny hamulcowe Jurid dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności.

Płyny Jurid odpowiadają wymaganiom pracy w skrajnie niskich i wysokich temperaturach oraz przewyższają wymagania dotyczące temperatury wrzenia. Dodatkowo, wyróżnia je dobra smarowność. Pozwalają też uzyskać dobre wyczucie pedału hamulca przez kierowcę.

Szczegółowe informacje o produktach można znaleźć w katalogu internetowym pod adresem: www.fmecat.eu.

Zostaw Komentarz