Już 2500 warsztatów

28 maj 2015

Castrol Service Plus to program dla warsztatów niezależnych uruchomiony przez firmę Castrol w ubiegłym roku. Najwyraźniej cieszy się dużą popularnością, skoro niedawno dołączył do niego serwis nr 2500. Widać z tego, że rynek potrzebował takiej oferty.

Pomysł marki Castrol to, wedle jej przedstawicieli, nowość na naszym rynku. Nikt wcześniej nie zaoferował tak kompleksowej propozycji dla warsztatów niezależnych. I to bez względu na ich wielkość, od największych do najmniejszych.

Wraz z nawiązaniem współpracy warsztat otrzymuje pakiet materiałów przydatnych w oznaczeniu warsztatu i ułatwiających codzienną pracę, jak na przykład tabele doboru środków smarnych, przywieszki wymiany oleju, cenione przez klientów książeczki serwisowe czy tablicę z nazwą warsztatu. Istnieje także możliwość wyposażenia pracowników w kombinezony robocze Berendsen, a firma zapewnia dostarczenie, serwisowanie, znakowanie personalne wraz z dowozem i wymianą zużytych kombinezonów.

Castroll 05Castrol Service Plus to również dostęp do szkoleń – technicznych i produktowych, w czasie których uczestnicy poznają zasady prawidłowego dobierania i stosowania olejów oraz innych płynów eksploatacyjnych. To bardzo ważne, gdyż właśnie mechanicy i doradcy serwisowi są dla wielu klientów najważniejszym źródłem informacji na temat olejów i bardzo często polegają na ich opinii przy doborze odpowiedniego środka smarnego. Dodatkowo odbywają się szkolenia sprzedażowe, podczas których uczestnicy dowiadują się, jak odpowiadać na trudne pytania, rozwiązywać problemy, zdobywać zaufanie i budować relacje z klientami.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.warsztat.castrol.pl.

Zostaw Komentarz