Kajto na stoisku

19 wrz 2017

Na stoisku firmy Delphi Product & Service Solutions na targach Inter Cars na zwiedzających czeka nie tylko ekspozycja produktów firmy, ale również dodatkowe atrakcje. Największą będzie obecność Kajetana Kajetanowicza, dwukrotnego rajdowego mistrza Europy i czterokrotnego rajdowego mistrza Polski.

Popularny Kajto spotka się z fanami w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie rajdowej, w której będzie można obejrzeć sportowego Forda Fiestę R5. Kajetan Kajetanowicz będzie dostępny na stoisku Delphi w sobotę od godziny 13:00 do 15:00 oraz w niedzielę od 11:00 do 13:00. Mistrz spotka się z fanami, podpisze plakaty, zapozuje do zdjęć oraz odpowie na pytania dotyczące tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Europy.

Kolejną atrakcję będzie konkurs, na który zaprasza Jean-Francois Bouveyron, wiceprezydent DPSS EMEA. – Jeśli uważasz, że wiesz, jak prawidłowo wymienić tarcze hamulcowe, odwiedź nasze stoisko i pokaż wszystkim swoje umiejętności – zachęca do udziału w rywalizacji Bouveyron.

Co godzinę osoby, które przeprowadzą wymianę tarcz hamulcowych poprawnie i w odpowiednim czasie, otrzymają przyrząd do pomiaru bicia tarcz hamulcowych. Będzie można wziąć również udział w quizie Delphi i wygrać atrakcyjną nagrodę.

Na stoisku zaprezentowana zostanie ponadto szeroka oferta nowych produktów Delphi, zaprojektowanych zgodnie z wymaganiami OE. Będzie można zobaczyć m.in. elementy układu kierowniczego i zawieszenia, układu hamulcowego, klimatyzacji czy zarządzania silnikiem. Przedstawione zostaną także trzy opcje rynkowe dotyczące wtryskiwaczy Diesla – elementy nowe, fabrycznie regenerowane oraz profesjonalnie naprawiane. Delphi zaprezentuje też najnowocześniejsze rozwiązania dostarczane na rynek OE:  system rozpoznawania gestów oraz radar SRR.

Przypominamy wszystkim klientom i fanom marki o utworzeniu na Facebooku fanpage’u Delphi Auto Parts w polskiej wersji językowej – mówi Jean-Francois Bouveyron. – Strona ta daje nam możliwości przedstawienia naszej działalności i komunikacji oraz zaprezentowania szerokiej oferty produktów i usług Delphi skierowanych bezpośrednio do polskich klientów. Będzie tam można znaleźć wszystkie bieżące informacje.

 

 

 

Zostaw Komentarz