Kalendarz Inter Cars 2017

07 lis 2016

Piękne kobiety i równie piękne pojazdy są bohaterami kalendarza Inter Cars na 2017 rok. Publikacja, która przez wielu określana jest mianem polskiego kalendarza Pirelli, jak co roku zachwyca wykonaniem na najwyższym poziomie.

Każdy miesiąc to wyjątkowa modelka i niepowtarzalna maszyna. Na zdjęciach zobaczymy zarówno zachwycające, klasyczne samochody, jak i jedyne w swoim rodzaju motocykle. Ich ozdobą są najatrakcyjniejsze polskie modelki, w tym m.in. Magdalena Perlińska – Miss Monster Energy, Matylda Wielgosz – Playmate Roku 2016 polskiego Playboya, czy Monika Ordowska, była Miss Warszawy. Na uwagę zasługują również niebanalne scenerie, w których powstawały sesje. Dzięki odpowiedniej aranżacji światła i efektom specjalnym tworzą one wyjątkowy klimat. Autorem zdjęć jest wybitny fotograf, Voyo Bąkiewicz.

Temat kalendarza to discover spirit, czyli duch odkrywcy. Odkrywcami są elektryzujące kobiety, zakochane w motoryzacji. Osią relacji modelki z samochodem jest fascynacja obcowania z maszyną i duchem motoryzacji – mówi Voyo Bąkiewicz. – Szukaliśmy odpowiednich, kultowych samochodów, mających szlachetność, która wyznacza kanony na dziesięciolecia, a jednocześnie stanowiących odniesienie do klasyki cenionej przez światowe gwiazdy kina, kultury czy polityki.

Publikacja powstała przy współpracy z kluczowymi dostawcami Inter Cars: Castrol, Knecht, Mahle, Behr, Ferodo, Moog, TRW, Texa, Profitool oraz Evert Garage Equipment. Na kolejnych stronach firma promuje również własne marki: Q-Service, Perfect Service, Q-Service Premium, Q-Service Truck, Inter Motors, Feber oraz Motointegrator.

Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 roku. Za każdym razem przedstawia unikatową koncepcję i wykonanie na najlepszym poziomie. Kalendarz na 2017 rok został wydany w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Ich dystrybucją zajmą się filie Inter Cars.

 

Zostaw Komentarz