Kalendarz Inter Cars na 2020 rok już jest

02 gru 2019

Kalendarz Inter Cars co roku budzi wiele emocji oraz zachwyca pięknymi kadrami i atrakcyjnymi modelkami. Dla oczekujących na tę publikację jest dobra wiadomość – kalendarz Inter Cars na rok 2020 jest już dostępny.

Rozmowy z klientami oraz wrażliwość firmy na wzrastające zainteresowanie naturą i ekologią zainspirowały mnie do, z jednej strony, przewrotnego zrezygnowania z epatowania wątkami technologicznymi, industrialnymi, a z drugiej – do zwrócenia uwagi na wagę relacji pomiędzy człowiekiem a naturą. Stad modelki w tym roku są wyjątkowo blisko wszystkiego, co odbieramy jako naturalne i ekologicznie. Mam nadzieje, ze każdy znajdzie swoją ulubiona stronę w tym projekcie – powiedział Voyo Bakiewicz, twórca kalendarza Inter Cars.

Bakiewicz od lat publikuje swoje prace na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Pracował m.in. dla tytułów lifestylowych (Viva, Gala), jak i men’s entertainment (Playboy, Maxim) oraz w kampaniach największych produkcji telewizyjnych (m.in. Dancing With The Stars). Tworzył również wizerunek artystów na płytach (Michał Wiśniewski z Ich Troje) oraz sesje dla marek z rynku motoryzacyjnego (Seat, Orlen) i z wielu innych branż. Został wybrany do grona mistrzów fotografii black&white przez redakcje Maxim Germany obok Herba Rits’a, Voltaire czy Andreasa Bitesnicha.

Wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja całego kalendarza, po której rozpocznie się jego dystrybucja wśród klientów Inter Cars. Tegoroczna edycja po raz kolejny została wydana w budzącym szacunek nakładzie 45 000 sztuk.

Partnerami kalendarza na rok 2020 są Q Service Castrol, Grupa ZF, TRW, Contitech, FEBI, Meyle, SKF, NGK, Castrol oraz Comma.

Zostaw Komentarz