Kalendarz ProfiAuto

04 gru 2017

Wysportowane dziewczyny, rajdowe samochody i tor wyścigowy – kalendarz ProfiAuto na rok 2018 zainspirowany został emocjami towarzyszącymi sportowcom i mechanikom ProfiAuto Serwis podczas wyścigów na profesjonalnym torze.

Kalendarz tworzony był z myślą o partnerach marki – sklepach i hurtowniach motoryzacyjnych zrzeszonych w sieci ProfiAuto oraz serwisach samochodowych pod szyldem ProfiAuto Serwis. Wykorzystane w kalendarzu zdjęcia powstały na torze wyścigowym Jastrząb.

Rok 2017 upłynął pod znakiem ProfiAuto Serwis. W ramach projektu ProfiRacing Cup przeszkoliliśmy setki mechaników w zakresie zarządzania warsztatem i dodatkowo zagwarantowaliśmy im dużą dawkę wrażeń na torze. Kalendarz na nadchodzący rok jest dopełnieniem podjętych przez nas działań oraz zapowiedzią ich kontynuacji w sezonie 2018 – podkreśla Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto.

Zdjęcia w tegorocznym kalendarzu są bardziej „warsztatowe”. modelki zamieniły kuse stroje, wystylizowane fryzury i szpilki na kombinezony, kaski i sportowe obuwie. Sprawdziły się również jako serwisantki, czego efektem jest PitStopowa, wrześniowa karta kalendarza.

Kalendarz w wersji papierowej już niedługo będzie można wygrać na profilu marki na Facebooku.

Zostaw Komentarz