Katalog Brembo w nowej szacie

15 cze 2016

Brembo CatalogueUkazał się katalog Brembo na rok 2016. Wydawnictwo umożliwia szybkie skojarzenie danego pojazdu z odpowiednimi częściami zamiennymi: tarczami i klockami i/lub bębnami i szczękami.

Nowe wydanie katalogu ma całkowicie odnowioną szatę graficzną. Obejmuje ponad 1500 tarcz, ponad 1400 klocków, a także ponad 1000 bębnów i szczęk. Bez wątpienia jest to więc jedna z najbardziej kompletnych ofert na rynku.

Podobnie jak w poprzedniej wersji, zachowana została klasyfikacja pojazdów, pochodząca z TecDoc, co stanowi ogromną zaletę pod względem standaryzacji i ujednolicenia odniesień, a także jest bardzo praktyczne, dzięki możliwości skorzystania z unikalnych, niezwykle dokładnych i aktualnych informacji w trzech różnych formach. Są to: katalog papierowy, katalog on-line oraz TecDoc.

Wśród nowych produktów umieszczonych w katalogu wyróżnia się nowa gama tarcz Premium, przeznaczona do samochodów o najwyższych osiągach i przeniesiona bezpośrednio z oryginalnego wyposażenia. Składa się ona z tarcz pływających, stosowanych w autach sportowych oraz tarcz złożonych, zaprojektowanych do samochodów luksusowych. Oba rozwiązania zapewniają mniejszą masę i lepsze osiągi, dzięki zastosowaniu dzwonu z aluminium i powierzchni hamującej ze specjalnego żeliwa o wysokiej zawartości węgla.

Nowe wydanie katalogu Brembo zawiera także poszerzoną ofertę tarcz lakierowanych. Gama tarcz ze specjalną powłoką antykorozyjną UV obejmuje obecnie ponad 700 dostępnych produktów i jest coraz bardziej poszukiwana i doceniana przez kierowców, zwracających uwagę również na estetyczny wygląd tarcz.

Udoskonalony został również internetowy katalog Brembo www.bremboparts.com. Dla każdego wyszukiwanego modelu wyświetlane są wszystkie dostępne produkty Brembo, w tym komponenty hydrauliczne i nowa linia płynów hamulcowych. Na stronę internetową wchodzi ponad 700 000 odwiedzających rocznie; natomiast aplikacja Brembo Parts wykorzystywana przez użytkowników urządzeń z systemami Android i Apple może pochwalić się ponad 40 000 pobraniami.

Zostaw Komentarz