Katalog części rozrządu INA

05 paź 2019

Schaeffler udostępnił nowe wydanie katalogu części zamiennych do układu rozrządu marki INA. Publikacja obejmuje rozwiązania naprawcze do pojazdów ponad 70 producentów.

Firma Schaeffler z marką INA należy do światowej czołówki w dziedzinie układów rozrządu, zarówno gdy chodzi o proponowanie ich nowych rozwiązań, jak i ofertę elementów do układów już stosowanych. Nowy katalog części zamiennych „INA Valve Train Components 2019/2020” zawiera obszerne portfolio w tym zakresie. Na ponad 400 stronach publikacji przedstawiono nie tylko bogatą ofertę zestawów rozrządu INA, ale także ponad 430 różnych komponentów. Należą do nich wałki rozrządu, koła zmiennych faz rozrządu, zawory sterujące fazami rozrządu, dźwigienki zaworowe i elementy sterowania zaworowego oraz hydrauliczne i mechaniczne popychacze zaworów.

Opracowując od dziesięcioleci pod marką INA elementy rozrządu dla ponad 70 producentów pojazdów, firma Schaeffler osiągnęła czołową pozycję na europejskim rynku części zamiennych. – W tym wiodącym na rynku asortymencie produktów podkreślamy naszą wiedzę fachową w dziedzinie systemów rozrządu, które stają się coraz bardziej skomplikowane – mówi Maik Evers, dyrektor działu Extended Products w Schaeffler Automotive Aftermarket. Produkty rozwojowe dla rynku wtórnego obejmują przede wszystkim elektryczne i hydrauliczne zespoły zmiennych faz rozrządu, które firma Schaeffler oferuje z jednego źródła z przeznaczeniem zarówno dla napędów łańcuchowych, jak i napędów pasków zębatych.

Aby uczynić naprawy rozrządu łatwiejszymi i sprawić, że ich efekty będą długotrwałe, zestawy rozrządu INA KIT firmy Schaeffler zwierają wszystkie niezbędne elementy. W pudełku znajduje się cały komplet części zamiennych i montażowych, co pozwala zaoszczędzić czas pracowników warsztatów, którzy poszukują właściwych części.

Katalog „INA Valve Train Components 2019/2020” obejmuje wszystkie elementy układu rozrządu do pojazdów produkowanych od 1961 r. do dzisiaj. Przejrzyście zorganizowany, z logiczną strukturą pozwala profesjonalistom z branży warsztatowej szybko znaleźć potrzebne im części zamienne. Cała zawartość jest dostępna w pięciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

Warsztaty mogą otrzymać katalog „INA Valve Train Components 2019/2020” dotyczący samochodów osobowych i dostawczych u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Mogą też pobrać go ze stron internetowych www.schaeffler.pl/aftermarket oraz www.repxpert.pl.

 

Zostaw Komentarz