Katalog Online z dekoderem VIN

04 maj 2018

Aplikacja Katalog Online firmy Inter Cars została wyposażona w funkcję dekodera VIN. Jak podkreślają przedstawiciele dystrybutora, to ogromne ułatwienie w doborze części.

Obecnie w bazie danych dekodera VIN uruchomionego w Katalog Online firmy Inter Cars znajduje się ponad 70% pojazdów. Numer VIN można wpisać w widoku głównym, w katalogu pojazdów osobowych i ciężarowych lub przy pomocy widoku dostępnego po naciśnięciu kafelka VIN. Numer VIN zeskanować można także bezpośrednio z dowodu rejestracyjnego za pomocą skanera 2D lub kamerki internetowej o odpowiedniej rozdzielczości (najlepiej z funkcją autofocus).

W wyszukiwaniu wg VIN działa również historia wyszukiwania, a także „Dodawanie do ulubionych” wybranego numeru VIN. Po poprawnym zdekodowaniu numeru VIN, system wyświetli drzewo grup towarowych. Podobnie jak w innych funkcjach programu, również tutaj działa przydatna funkcja polegająca na wyszukiwaniu znak po znaku. Ułatwia to znalezienie odpowiedniej grupy towarowej.

W tym miejscu dostępna jest także zakładka „Grafika”, pozwalająca wyświetlić większość dostępnych grafik wg innych kategorii. Po wybraniu interesującej grafiki (dla wygody można ją powiększyć w osobnym oknie) użytkownik wskazuje interesujące go elementy. Poniżej grafiki pojawią się ich numery OE, natomiast w oknie głównym towary powiązane po kodach OE z towarami dostępnymi w ofercie Inter Cars.

 

Zostaw Komentarz