Klocki Brembo XTRA

11 lip 2018

Podczas najbliższych targów Automechanika we Frankfurcie firma Brembo zaprezentuje po raz pierwszy klocki hamulcowe Brembo XTRA, które dopełniają paletę produktów przeznaczonych dla ambitnych kierowców wyścigowych.

Jak wyjaśniają przedstawiciele włoskiego koncernu, klocki XTRA stworzono z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu wydajności na drodze dla tych, którzy preferują dynamiczny, ale też bezpieczny sposób jazdy. Jako uzupełnienie sportowych tarcz XTRA i MAX nowe klocki hamulcowe gwarantują nie tylko dobre osiągi i wyczucie pedału hamulca, ale także komfort i trwałość.

Do produkcji nowych klocków hamulcowych XTRA Brembo używa mieszanki składającej się z ponad 30 różnorodnych komponentów, zwracając przy tym szczególną uwagę na detale i wygląd, które sprawiają, że produkty Brembo są rozpoznawalne.

Przy okazji wspomnieć wypada, ze na stoisku Brembo pokazywana będzie cała gama produktów kierowanych na rynek wtórny, włącznie z nową tarczą współodlewaną (co-cast), opracowaną jako zamiennik oryginalnych tarcz kompozytowych będących na wyposażeniu najnowszych wersji Mercedesów klasy premium, dla których Brembo jest również dostawcą OE. Produkt aftermarketowy zachowuje specyfikacje techniczne i eksploatacyjne, będąc zarazem ekskluzywnym i wysoce innowacyjnym rozwiązaniem.

Zostaw Komentarz