Klucze ZEBRA w finale konkursu
„Dobry Wzór 2016”

24 sie 2016

Zestaw kluczy nasadowych ZEBRA został doceniony w konkursie organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dzięki temu wyróżnieniu, znalazł się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów i usług, które trafiły do użytku polskich konsumentów.

Konkurs „Dobry Wzór” organizowany jest od 1993 roku, a jego celem jest promowanie produktów charakteryzujących się wysoką jakością wykonania i designu. Wiarygodność i znaczenie konkursu potwierdza honorowy patronat Ministra Rozwoju.

Konkurs organizowany jest w dziewięciu kategoriach, a mianowicie: dom, praca, sfera publiczna, usługi, nowe technologie, grafika użytkowa i opakowania, nowe materiały produkcyjne, transport i komunikacja oraz moda i akcesoria. Produkty, który spełnią najwyższe standardy wzornicze dodatkowo mogą zostać wyróżnione nagrodami specjalnymi, a jedną z nich jest tytuł „Wzór Roku” przyznawany przez Ministra Rozwoju

W tegorocznej edycji konkursu eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego docenili zestaw kluczy nasadowych z linii ZEBRA, produkowany przez firmę Würth. Tym samym komplet pyłoszczelnych pokręteł z grzechotką z klasą szczelności IP 5X, został finalistą konkursu oraz otrzymał rekomendację do otrzymania nagrody „Dobry Wzór 2016”. – Jesteśmy dumni, że Würth został finalistą tak prestiżowego konkursu organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. To dla nas duży zaszczyt oraz potwierdzenie faktu, że tworzone przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością, która jest doceniana nie tylko przez klientów, ale także rekomendowana przez ekspertów z branży – komentuje Artur Kordowski z Würth Polska, odpowiedzialny za produkt.Wurth ZEBRA 1a

Jedną z największych zalet docenionych w konkursie kluczy nasadowych ZEBRA jest ich stalowa obudowa oraz opływowy kształt pokręteł. Wnętrze narzędzi jest dodatkowo chronione przez zastosowanie podwójnych uszczelnień założonych na oś czworokątnego trzpienia. Dzięki temu klucze nie wymagają konserwacji przez cały okres ich eksploatacji, a ich trwałość jest znacznie większa.

Warto dodać, że zestaw kluczy ZEBRA został w ubiegłym roku laureatem konkursu Red Dot Award, który jest najpopularniejszym globalnym rankingiem wzornictwa przemysłowego.

Gala finałowa konkursu „Dobry Wzór 2016” odbędzie się w październiku i wtedy też zostaną wyłonieni jego laureaci.

Zostaw Komentarz