Kolejna kampania O.K. Serwis

05 cze 2018

Z początkiem czerwca wystartowała kolejna kampania marki O.K. Serwis Warsztaty Godne Zaufania skierowana do właścicieli samochodów. Prowadzona będzie przez cały czerwiec w telewizji, radio oraz internecie.

Celem najnowszej kampanii sieci warsztatów O.K. Serwis, tak jak i poprzednich tego rodzaju przedsięwzięć, jest wzmacnianie wizerunku należących do niej warsztatów i świadomości samej marki oraz zachęcenie kierowców do wykonania kontroli auta w warsztatach O.K. Serwis przed wyjazdem na urlop. Każdy kierowca, który w terminie od 1 do 30 czerwca 2018 r. przyjedzie do warsztatu biorącego udział w akcji na kontrolę auta, otrzyma wakacyjny upominek, w sam raz na rodzinny wyjazd.

Kampania będzie realizowana jednocześnie w telewizji, radio oraz Internecie. W telewizji spoty sponsorskie pojawią się zarówno w stacjach głównych (Polsat, TVN), jak i kanałach tematycznych (m.in. TVN Turbo, Canal+ Sport, Motowizja, National Geographic, Planete+). – Kampania telewizyjna realizowana jest za pośrednictwem 8-sekundowych billboardów sponsorskich wyświetlanych przed, po oraz w trakcie popularnych programów telewizyjnych – informuje Sylwia Kisielewska, manager marki.

Spoty sponsorskie oraz reklamowe zachęcające do wykonania kontroli auta będzie można usłyszeć także w radio Złote Przeboje oraz Rock Radio. Dodatkowym wzmocnieniem kampanii będą banery reklamowe w sieci Google emitowane w sześciu różnych formatach.

Kampania wizerunkowa budująca rozpoznawalność marki realizowana jest już po raz czwarty. Przeprowadzana była w sezonie jesiennym 2016 r. oraz wiosną i jesienią 2017 r.

Partnerami letniej kampanii marki O.K. Serwis zostały firmy: ATE, Castrol, Osram, Sachs oraz SKF. Jej regulamin oraz lista warsztatów, biorących udział w akcji, dostępne są na stronie www.okserwis.pl

Zostaw Komentarz