Kolejne sondy od DENSO

12 kwi 2019

DENSO rozszerzyło program sond lambda oferowanych na rynku wtórnym o kolejnych 18 nowych pozycji, które mają 151 zastosowań m.in. w pojazdach marek Honda, Land Rover, Mazda, Nissan i Toyota.

Kolejny raz powiększyła sia gama sond lambda jakości OE oferowanych na rynku wtórnym przez DENSO. Doszło do niej18 nowych pozycji, które zapewniają 151 zastosowań i zastępują 45 numerów katalogowych OE. Szczegóły dotyczące zastosowań nowych sond lambda można znaleźć w poniższej tabeli:

DENSO jest jednym z wiodących producentów czujników tlenu na świecie – każdego dnia kilkaset milionów sond lambda tej firmy spełnia swoje zadanie, mierząc zawartość tlenu w spalinach. W skład programu sond lambda DENSO oferowanych na rynku wtórnym wchodzą zarówno sondy regulacyjne (umieszczone przed katalizatorem), jak i sondy diagnostyczne (umieszczone za katalizatorem). Ze względu na zastosowaną technologię można je podzielić na sondy cyrkonowe (kubkowe i planarne), sondy typu A/F (kubkowe i planarne), sondy tytanowe oraz sondy Lean Burn (do mieszanek ubogich).

Więcej informacji o sondach lambda DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl, w katalogu TecDoc lub u przedstawiciela DENSO.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz