Kolejne świece w rodzinie V-Line

22 lis 2017

Firma NGK Spark Plug Europe poszerzyła asortyment świec zapłonowych V-Line o 9 referencji. Nowo dodane świece, oznaczone krótkimi numerami od 46 do 54, pasują do popularnych modeli Citroëna, Toyoty, Nissana, Renault, Opla, Fiata, BMW oraz marek z Grupy Volkswagen.

Wszystkie nowe referencje, które pojawiły się w rodzinie świec zapłonowych V-Line, są identyczne jak świece dostarczane producentom samochodów. Mamy więc tu zarówno standardowe świece z niklową elektrodą środkową, jak również świece z metali szlachetnych z elektrodą środkową wzmocnioną platyną. Razem stanowią zamiennik do ponad 16 mln samochodów w Europie, dzięki czemu asortyment V- Line pokrywa kolejne 8 procent parku samochodowego.

Krótki system numeracji zastosowany w asortymencie V-Line sprawia, że wyszukanie właściwej referencji i jej zamawianie jest niezwykle proste. – Asortyment V-Line to bestseller na europejskim ryku wtórnym – mówi David Loy, dyrektor marketingu w NGK Spark Plug Europe. – Nawet po 16 latach od wprowadzenia nie stracił nic na swojej atrakcyjności. Dodając do niego nowe referencje jesteśmy pewni, że dystrybutorzy i warsztaty otrzymają najlepsze i najszybciej zbywalne świece w swojej kategorii.

Wszystkie 9 nowych referencji V-Line, wraz ze szczegółowymi informacjami i listą zastosowań, ujętych już zostało  w katalogu TecDoc oraz na najnowszej wersji TecDoc DVD

Zostaw Komentarz