Kolejne testy w Zakroczymiu

16 sie 2016

ILS testy  1W Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu) odbywają się kolejne testy zainstalowanej automatyki i systemów informatycznych. Tym razem pod lupę ekspertów trafiły przenośniki rozwożące towar w różne obszary składowania magazynu, jak i dostarczające skompletowany towar na sortery i w obszar wysyłki.

Testy w centrum trwają już kilka miesięcy, W pierwszej kolejności sprawdzane były poszczególne elementy systemów, później zaś ich integracja. Ważne przy tym jest, aby system zarządzania magazynem i system komunikowania się urządzeń współpracowały ze sobą w zaplanowany sposób.

W ostatnim czasie próbom poddano całą ścieżkę, jaką towar pokonuje w magazynie. Urządzenia sprawdzano pod różnymi obciążeniami jednostkowymi (od 5 kg do 35 kg). Systemy testowano również pod dużym obciążeniem ilościowym. Musiały one sprostać rotacji dużej liczby kontenerów i paczek. Badano również powtarzalność uzyskanych wyników.

Specjaliści z ILS zapowiadają, że to nie koniec testów. Próby będą kontynuowane przy realizacji poszczególnych scenariuszy pracy ECLiR wziętych z codziennej praktyki dystrybucyjnej.

Zostaw Komentarz