Koncert na urodziny Inter Cars

12 sie 2015

Koncert, który odbędzie się 19 września podczas obchodów 25-lecia Inter Cars zapowiada się szczególnie efektownie, nawet jeśli weźmie się pod uwagę, że firma przyzwyczaiła targowych gości do rozmachu.

Wieczorny koncert na Stadionie Narodowym organizowany z okazji 25-lecia czołowego polskiego dystrybutora części motoryzacyjnych poprowadzi Radosław Grześkowiak, dyrektor ds. marketingu i reklamy Inter Cars. Towarzyszyć mu będą piosenkarka i aktorka Patricia Kazadi oraz tancerka Iwona Pavlović. Podczas koncertu wystąpią:

Patricia Kazadi – aktorka, która ma na koncie role w kilkunastu serialach i filmach. Prowadzi programy „You Can Dance – Po prostu tańcz oraz X Factor”. Pojawiła się na płytach różnych artystów oraz na ścieżce dźwiękowej do filmu. W 2011 roku wydała swoje dwa pierwsze single „Hałas”, z którym wystąpiła na debiutach w Opolu oraz „Go Crazy”. W roku 2012 ukazał się jej singiel „Wanna Feel You Now”, który powstał przy współpracy z francuskim wokalistą Mattem Pokorą.

Ewa Farna – autorka przebojów „Cicho” i „Ewakuacja”, zdobywczyni wyróżnień i nagród muzycznych, m.in. MTV Europe Music Award w kategorii Najlepszy Polski Artysta oraz VIVA Comet Award dla Artystki Roku. Zasiadała w jury programu XFactor w TVN, wystąpiła też w trzeciej edycji programu TVP Bitwa na głosy.

Kombi – zespół obecny na polskiej scenie muzycznej od czterdziestu lat. Twórcy wielu przebojów, m.in. „Słodkiego miłego życia”, „Nasze randez-vous”, „Black and White”.

Boys – popularny zespół disco polo istniejący od ponad dwudziestu lat. Twórcy takich przebojów jak „Wolność” czy „Jesteś szalona”.

Mrozu – artysta znany z piosenki „Bo jak nie my to kto?”. W 2010 roku Mrozu otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards, VIVA Comet Awards, Superjedynki oraz Złote Dzioby.

Afromental – polski zespół muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza R&B, hip-hopu i soulu. W jego składzie są m.in. znani z programów telewizyjnych Wojciech „Łozo” Łozowski, Tomasz „Tomson” Lach czy Aleksander „Baron” Milwiw-Baron.

Bajm – Beatę Kozidrak, wokalistkę i liderkę zespołu znają wszyscy. Obecna jest na polskiej scenie muzycznej od 1978 roku. Bajm nagrał kilkanaście płyt, z których większość uzyskała status platynowej lub złotej. Stworzył mnóstwo przebojów, takich jak: „Biała Armia”, „Noc po ciężkim dniu”, „Myśli i słowa”, „Ta sama chwila”.

Roxette – gwiazda światowego formatu. Goście Inter Cars bawić się będą przy takich utworach jak „Listen to Your Heart” oraz „It Must Have Been Love”. Szwedzki duet to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych lat 80. i 90. oraz początku XXI. Roxette to drugi po zespole ABBA muzyczny produkt eksportowy Szwecji. W skład zespołu wchodzą wokalistka Marie Fredriksson oraz grający na gitarze wokalista Per Gessle. Roxette ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych albumów i ok. 25 milionów singli.

 

Zostaw Komentarz