Ksenony z 7-letnią gwarancją

02 lut 2016

Każdy, kto kupi lampy ksenonowe Philips Xenon LongerLife może teraz wydłużyć obejmującą je czteroletnią gwarancję o kolejne trzy lata.

Wszystkie oryginalne palnik Philips Xenon LongerLife, czyli takie, na których opakowaniu znajduje się naklejka Certyfikatu Autentyczności z unikalnym kodem, mogą zostać objęte, wydłużoną, 7-letnią gwarancją. Aby z niej skorzystać należy tylko w ciągu 30 dni od zakupu palnika wejść na stronę  www.philips.pl/gwarancjaksenon, wpisać tam odpowiednie dane, przedstawić dowód zakupu, a następnie pobrać (bezpłatnie) kartę gwarancyjną ważną przez siedem lat lub 150 tys. km przebiegu auta. Dopełniwszy tych kilku prostych formalności pozostaje już cieszyć się doskonałym oświetleniem drogi, nie martwiąc się jednocześnie, że przypadku awarii lampy trzeba będzie ponieść koszt zakupu nowej. W razie wątpliwości istnieje możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta marki Philips pod numerem telefonu 0–800–7445–4775.

Wspomnieć tu warto, że gama lamp Philips Xenon LongerLife obejmuje samochodowe źródła światła typu D1S, D2R i D2S. Wszystkie one zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnie długiej i bezproblemowej eksploatacji. Użyte do ich produkcji szkło kwarcowe jest odporne na gwałtowne zmiany temperatury i nie ulega uszkodzeniu, gdy na rozgrzaną bańkę padnie kropla wody, co zdarza się w przypadku uszkodzonego reflektora. Wszystkie lampy ksenonowe Philips Xenon LongerLife emitują przy tym mocne światło o przyjaznej dla ludzkiego oka temperaturze barwowej wynoszącej 4300 K.

Dodajmy jeszcze, że przedstawiciele marki Philips przestrzegają przed zakupem lamp ksenonowych niewiadomego pochodzenia Zwracają na to uwagę, gdyż w obrocie rynkowym w Polsce znajdują się podrabiane produkty bezprawnie sygnowane znakiem towarowym „Philips”. Lampy takie mają dużo gorsze parametry świetlne od oryginalnych produktów, a ich stosowanie może doprowadzić do uszkodzenia instalacji elektrycznej pojazdu.

 

Zostaw Komentarz