Laury dla TRW

04 kwi 2016

Zakład TRW Aftermarket w czeskim Frydlancie, zajmujący się regeneracją części, otrzymał od Volvo Cars nagrodę jakości Quality Excellence za rok 2015.

Wyróżnienie zostało przyznane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa, procesów jakościowych, obsługi klienta i dbałości o środowisko, co podkreśla pozycję TRW Aftermarket jako wiodącego dostawcy części i systemów Corner Module (hamulce, układy kierownicze i zawieszenia) na globalnym rynku części zamiennych. Firma Volvo oceniała swoich dostawców według następujących kryteriów: niezawodności systemów i procesów produkcyjnych, bieżącej wydajności, wdrażania nowych rozwiązań, nieustannego rozwoju i opinii klientów.

Podczas uroczystości w Goeteborgu, Lars Nyborg, wiceprezes Volvo Cars, przekazał nagrodę na ręce Alessandro Lattarulo i Gabrieli Prochazkovej, przedstawicielom firmy TRW.

O naszym sukcesie zdecydował fakt, iż regenerowane części, które dostarczamy do Volvo niczym nie różnią się od części nowych. Produkty, które oferujemy testowane są według tych samej specyfikacji, co oryginalne części, objęte są identyczną gwarancją i objęte obsługą posprzedażową o równie wysokim standardzie – powiedział Jiri Horvath z TRW. – Otrzymanie takiej nagrody od Volvo Cars to ogromne wyróżnienie. Jesteśmy niezwykle dumni, że poświęcenie i ciężka praca całego zespołu Global Parts & Service zostały w ten sposób docenione – dodał.

 

 

Zostaw Komentarz